Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Karikatürler
Anılarım.Net > HOŞGELDİNİZ > Sohbet Odası
superisi
Karikatürler de mazimizin bir parçası değil mi smile.gif Bu başlığın altına da sevdiğimiz karikatürleri ekleyelim. Gülelim, güldürelim smile.gif

superisi
superisi
Peşin satan, veresiye satan konu başlığını okurken bu karikatür aklıma geldi laugh.gif

superisi
superisi
PROTOSS
QUOTE(superisi @ 09.09.2011, 15:36:20) *

smile.gif ben de küçükken filmlerde, dizilerde görürdüm. Otururlardı restaurantta, yemek yiyecekler, hop kalkıverirlerdi. İçim giderdi onca para veriyorlar yemeden gidiyorlar. Özellikle tatlılar güme giderdi. Yazık günah laugh.gif
Adore

Sevgili kedime böyle bir cihaz almak isterdim rolleyes.gif
sahaf
QUOTE(superisi @ 09.09.2011, 13:36:20) *

Yiğit Özgür'ün çizimi bu biggrin.gif bayılırım karikatürlerine.

sahaf
Gırgır'ın ilk sayısıdır bu.

superisi
superisi
superisi

Umut Sarıkaya'nın bu karikatürü buram buram mazi kokuyor. Facebook'taki sayfasında ayrıntıları yazmışlar. Siz neler gördünüz, neler hatırladınız? smile.gif

Benim dikkatimi ilk başta kapıya ayaklarıyla tırmanan çocuk çekti. Ben de aynı böyle tırmanır, yukarıdan seyrederdim odayı smile.gif
GaLaCTiCa
Çok güzel resim Rukiye. smile.gif Benim de ilk dikkatimi çeken soba oldu smile.gif Akan boruların altına konulanlar, sobanın üzerinde ki çaydanlığı görünce gülümsedim. Borulardan eklem yerlerinden akıntı olduğunda evde kullanılmayan tas, tabak gibi şeyler konurdu. Bizim evde de vardı. Gördüğüm bir kaç şey daha var ama onları da arkadaşlar yazar artık smile.gif
Adore
Yağmur-çamurda sırılsıklam olan ayakkabılarımızı kuruması için biz de sobanın yakınlarına koyardık.

Bir de bir ayağımızın üstüne oturup filme daldığımızda ayağım karıncalanır, ayağa kalkamazdım. rolleyes.gif
Sanki o ayak benim değilmiş gibi hissederdim..
superisi

Günaydın smile.gif
superisi
İyi bayramlar smile.gif

Candy
Adore
sahaf
Candy
Adore
superisi
çember
Gırgır'dan smile.gif

sahaf
sahaf
,

sahaf
karikatür gibi ilan laugh.gif

Adore
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.