Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > Filiz Özten
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Filiz Özten
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Sanatçılar - Ünlüler
lifelines

Filiz Özten, Karslı ve aslen Azeri idi. Bir gazete tarafından kraliçe seçilip sinemaya başlamıştı.
Ardından da sahnelerde türkü söyledi, Emmi Gızı isimli meşhur bir türküsü vardı. Ne sesi, ne de oyunculuğu
onu meşhur yapan; yere kadar uzanan saçlarıydı. Belki beğenen vardır ama o saçlar çok iticiydi.
Filiz Özten de mazi oldu.
çember
Gerçekten de çok iticiydi.. Televizyon programlarında saçlarını nasıl yıkayıp kurutabildiğini sorarlardı.. Sesi değil saçı öne çıkmıştı.. Sahiden de sesini hiç hatırlamıyorum bile..
Adore
Saçlardan bahsedilmeseydi hatırlayamayacaktım..
Bu hanımın saçları zaman zaman metre ile ölçülür, gazetelerde şu kadar metre, şu kadar santim diye detaylı açıklama getirilirdi..
Bence çok güzel bir hanımdı.. Saçlarıyla dikkat çekmeye çalışmasına hiç gerek yoktu.
sahaf
Nolmuş kadının saçlarına yahu. Dikkat çekmenin ve ön planda görünme çabasının yanında o saçların birazda yöresel özelliği olduğunu sanıyorum ben. Ne de olsa kökeni azeri. Dans bile ederdi sanırsam.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.