Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Kızılderili İsminiz Ne?
Anılarım.Net > HOŞGELDİNİZ > Sohbet Odası
Candy
Hepsi birbirinden isabetli ve bilimsel testlerimi özlemiş olduğunuzu düşünerek yeniden huzurlarınızdayım. tongue.gif

Kızılderilileri oldum olası severim. O yüzden teste hiç düşünmeden katıldım. Sizleri de beklerim ;

http://testyourself.tr.msn.com/olcer/K%C4%...z_ne/Start.aspx

Bundan sonra bana kısaca "Sıçrayan Balık" diyebilirsiniz. laugh.gif

Bakalım nasıl bir şeymiş ;

Kızılderili isminiz Sıçrayan Balık olurdu. Sular duyguları temsil eder. Hayatlarını sularda geçiren balıklar da birer duygu elçisidir diyebiliriz. Siz adeta duygularınızın esirisiniz. Aşkı, sevgiyi, heyecanı ve pek çoklarının aksine aslında mutsuzluğu bile seviyorsunuz. Ketum bir insansınız, size verilen bir sırrın sonsuza dek saklı kalacağına dair kimsenin bir endişesi olmamalı. Fazla konuşmuyorsunuz çünkü sizin için hisler kelimelerden daha önemli.

alpino
Atladik hemen bizde teste biggrin.gif

Iste sonuc;

Karga Kral

Sizin Kızılderili isminiz Karga Kral. Kargalar, kötü sesleriyle ünlü olabilirler ancak onları özel kılan çok uzun yaşıyor olmalarıdır. Yüzyılların tanıklığıyla getirdikleri bilgiyi zekalarıyla birleştiren, esasen son derece bilge ve karizmatik kuşlardır. Eşsiz bir gözlem yeteneğine sahipsiniz, çevreniz de oldukça geniş. Pek çok konudan haberdarsınız. Çok gereği olmadıkça durumlara müdahale etmiyor, ağzınızdan çıkan tek bir sözle insanları etkileyebiliyorsunuz.

Not: Ikizlerim, sonuc normal sadece ismimde ki hayvani begenmedim tongue.gif
ntetik73
Ben de sendenim Candy "Sıçrayan Balık" biggrin.gif
portakal
QUOTE(alpino @ 27.03.2012, 02:30:07) *
Atladik hemen bizde teste biggrin.gif

Iste sonuc;

Karga Kral

Sizin Kızılderili isminiz Karga Kral. Kargalar, kötü sesleriyle ünlü olabilirler ancak onları özel kılan çok uzun yaşıyor olmalarıdır. Yüzyılların tanıklığıyla getirdikleri bilgiyi zekalarıyla birleştiren, esasen son derece bilge ve karizmatik kuşlardır. Eşsiz bir gözlem yeteneğine sahipsiniz, çevreniz de oldukça geniş. Pek çok konudan haberdarsınız. Çok gereği olmadıkça durumlara müdahale etmiyor, ağzınızdan çıkan tek bir sözle insanları etkileyebiliyorsunuz.

Not: Ikizlerim, sonuc normal sadece ismimde ki hayvani begenmedim tongue.gif

müdür ben de karga kral çıktım ve ikizlrim biggrin.gif yazdıklarının hepsine katılıyorum ama kargayı da severim biggrin.gif
linea
Bi ikizler daha Karga Kral 032.gif çıktı biggrin.gif, hayırlı olsun. Ayrıyetten kargayı da severim.

Karga Kral
sahaf
Ne bu yahu? çoğunluğa olduğu gibi banada Karga Kral çıktı. Sanki Omen / Kehanet ph34r.gif filmi gibi

Kargadan Başka Kuş Tanımam hesabı oldu bizim hesapta wink.gif

Aslan burcuna olurmu bu be!!! ulu manitu bizi korusun.
nese
+ Karga Kral biggrin.gif Ayrıca burcum da kova biggrin.gif
Adore
Bolluk Getiren
Bir Kızılderili olsaydınız isminiz Bolluk Getiren olurdu. Sizin elinizi dokundurduğunuz her şey adeta büyülenmiş gibi çoğalıyor. Gerek kendinize gerekse çevrenizdeki insanlar bu bereketinizden faydalanabiliyor. Toprakla uğraşmak ya da keyfiniz yerindeyken mutfakta zaman geçirmek sizi kendinize getiriyor. Kullanılmayan eşyalara yepyeni biçimler vererek yaratıcılığınızı konuşturuyor, çevrenizdeki insanlara ilham veriyorsunuz.
leventveziroglu
Benim ismim"Uzun Vadiler ve Yüksek daglar arasindan kivrilarak gecen,duman püskürten demir at"idi ,fazla uzun oldugu icin degistirdim.Şimdi sadece "Düüüt".
lifelines
Burcum; Yengeç ve Kızılderili ismim Sıçrayan Balık.
elkyel
Bende duygularımın esiri yani sıçrayan balık çıktım. Birazcıkta aklını kullanabilseydi iyi mi olurdu acaba mümkün olmayan yüksekliklere sıçramayı hayal eden bu balık için... unsure.gif
demeter
Bana sıçrayan balık çıktı.

Sıçrayan Balık
Kızılderili isminiz Sıçrayan Balık olurdu. Sular duyguları temsil eder. Hayatlarını sularda geçiren balıklar da birer duygu elçisidir diyebiliriz. Siz adeta duygularınızın esirisiniz. Aşkı, sevgiyi, heyecanı ve pek çoklarının aksine aslında mutsuzluğu bile seviyorsunuz. Ketum bir insansınız, size verilen bir sırrın sonsuza dek saklı kalacağına dair kimsenin bir endişesi olmamalı. Fazla konuşmuyorsunuz şayet sizin için hisler kelimelerden daha önemli.
PROTOSS
QUOTE(Candy @ 26.03.2012, 16:18:22) *
Hepsi birbirinden isabetli ve bilimsel testlerimi özlemiş olduğunuzu düşünerek yeniden huzurlarınızdayım. tongue.gif

Kesinlikle bu bilimsel testleri özlemiştik Sevgili Candy. Benim merak ettiğim bu testleri isviçreli bilim adamları mı hazırlıyor, yoksa isveçli bilim adamları mı laugh.gif

ben de testimden sıçrayan balık çıktım. Bilim adamları yine nazik davranmışlar sazan dememişler biggrin.gif

Sıçrayan Balık
Kızılderili isminiz Sıçrayan Balık olurdu. Sular duyguları temsil eder. Hayatlarını sularda geçiren balıklar da birer duygu elçisidir diyebiliriz. Siz adeta duygularınızın esirisiniz. Aşkı, sevgiyi, heyecanı ve pek çoklarının aksine aslında mutsuzluğu bile seviyorsunuz. Ketum bir insansınız, size verilen bir sırrın sonsuza dek saklı kalacağına dair kimsenin bir endişesi olmamalı. Fazla konuşmuyorsunuz şayet sizin için hisler kelimelerden daha önemli.
superisi
Konuşan Kuş
Kızılderili isminiz Konuşan Kuş. İsminiz gibi muhabbetperver bir kuş gibisiniz. Her türlü konu üzerine söylenecek bir sözünüz, yapacak bir iki espriniz var. Hele ki çevrenizde sizinle aynı dili konuşan başka kuşlar bulmayagörün, başlıyorsunuz hikayenizi anlatmaya. Zaman zaman kimi insanların duymaması gereken sözler etmiyor değilsiniz, ancak bu aslında tamamen iyi niyetinizden ve azıcık şaşkın olmanızdan kaynaklanıyor.

Ablam çok gülecek buna laugh.gif
1980
Bolluk Getiren
Candy
Tüm ikizler burcu mensuplarının karga laugh.gif pardon efendim karga kral diyecektim tongue.gif çıkmasını neyle açıklayabiliriz acaba?

Bu arada fazlasıyla bilimsel! testlerime bir sataşma sezinliyorum sevgili Protoss..ve her balık sazan değildir, hatırlatmak isterim. smile.gif
aspirin
Ben de bir "Sıçrayan Balık"mışım. Sizce forumda bu kadar Sıçrayan Balık olması rastlantı mı?!
çember
Ben de sıçrayan balık çıktım ve başak burcuyum..
oldkid
Oturan boğa çıkarım diyordum, sıçrayan balık çıktım. Türü bulmuşum da, eylemde yanılmışım...
MMXESEN
QUOTE(Candy @ 30.03.2012, 13:47:03) *
Tüm ikizler burcu mensuplarının karga laugh.gif pardon efendim karga kral diyecektim tongue.gif çıkmasını neyle açıklayabiliriz acaba?

Bu arada fazlasıyla bilimsel! testlerime bir sataşma sezinliyorum sevgili Protoss..ve her balık sazan değildir, hatırlatmak isterim. smile.gif

Ben de ikizler burcuyum ama "Sicrayan Balik" ciktim.. Ne olacak simdi, sevgili Candy?
karakedi
QUOTE(superisi @ 30.03.2012, 11:49:52) *
Konuşan Kuş
Kızılderili isminiz Konuşan Kuş. İsminiz gibi muhabbetperver bir kuş gibisiniz. Her türlü konu üzerine söylenecek bir sözünüz, yapacak bir iki espriniz var. Hele ki çevrenizde sizinle aynı dili konuşan başka kuşlar bulmayagörün, başlıyorsunuz hikayenizi anlatmaya. Zaman zaman kimi insanların duymaması gereken sözler etmiyor değilsiniz, ancak bu aslında tamamen iyi niyetinizden ve azıcık şaşkın olmanızdan kaynaklanıyor.

Ablam çok gülecek buna laugh.gif

Gulme kardesine gelir basina tongue.gif
bilgehan
Balık burcuyum, Sıçrayan Balık çıktım. Ayrıca teşekkürler Candy, güzel bir şey yapmışsınız.
linea
QUOTE(PROTOSS @ 30.03.2012, 00:39:24) *
Kesinlikle bu bilimsel testleri özlemiştik Sevgili Candy. Benim merak ettiğim bu testleri isviçreli bilim adamları mı hazırlıyor, yoksa isveçli bilim adamları mı laugh.gif

Yok PROTOSS yok tongue.gif , Overteam Technologies isimli geyik! bilimi üzerine eğitim almış insanlardan oluşan şirket hazırlıyor (du, herhalde değişmemiştir )bu testleri. Üniversiteden bi arkadaşım yönetici orada, küsüz ama facebooktan gözetliyorum arada sırada laugh.gif oradan biliyorum. İsviçreli bilim adamlarından eksik kalır yanları yok, maşallah biggrin.gif
rainbowbrite
kesin sıçrayan balık diilimdir diye sonlandırdım testi,derkeeeennn...''mutlu son''
sıçrayan balık m34.gif

Candy
QUOTE(aspirin @ 30.03.2012, 18:37:57) *
Ben de bir "Sıçrayan Balık"mışım. Sizce forumda bu kadar Sıçrayan Balık olması rastlantı mı?!

Hiç sanmıyorum. Tesadüflere inanmam. Hepimiz sıçrıyoruz. biggrin.gif

QUOTE(MMXESEN @ 31.03.2012, 15:50:47) *
Ben de ikizler burcuyum ama "Sicrayan Balik" ciktim.. Ne olacak simdi, sevgili Candy?

Bir şey olmayacak sevgili MMXESEN. Kargaya burun kıvırıp balık olmayı tercih etmiş aklı başında bir insan olarak sürdüreceksiniz yaşantınızı..tabi ara sıra sıçrayarak.. biggrin.gif
hazan
Bu testi şiddetle yanıtlamak istiyordum.. Çok merak ediyordum Kızılderili ismimin ne çıkacağını. Ne yazık ki, linke tıkladığımda teste ulaşamadım. İnat ettim, testi nette buldum ve öğrendim Kızılderili ismimi.

Sizin adınız "Ağlayan Pınar"
Siz duyguların insanısınız. Sizdeki şefkat, merhamet, acıma duygusu kimsede yok. Sizde sonbaharda dökülen yapraklar için bile ağlama, üzülme potansiyeli var. Bu durum sizi istismara açık bir hale getirse de kendinize yakın olmasını seçtiğiniz insanlar asla böyle kişiler değil. Duygusal olduğunuz kadar insan sarrafı bir kişiliğiniz de var. Böylelikle hayatınızdaki dengeleri başarılı bir şekilde kurabiliyor ve üzülmüyorsunuz.

Burcum terazi. Farklı bir sonuç bekliyormuşum ki, Ağlayan Pınar olmak beni biraz düşündürdü. Sonra, aslında düşünecek ne var dedim kendi kendime. Belki beklemediğim yerden ama doğruluk payı yüksek bir sonuç çıktı. Yine de hiç bir konuda bu kadar iddialı değilim ve olamam. Duyguların insanı olmak tamam da, bende ki şefkat, merhamet v.s kimsede yok durumu abartılı geldi. İstismara açık hale gelme konusuna katılabilirim. Dostlarımdan, beni tanıyanlardan duyarım sık sık. Duygusal yönümden dolayı saflıkla itham edilirim genellikle. Buna rağmen tam da yukarda belirtildiği gibi, yakınımda olmasını istediğim insanlar böyle kişiler değildir. İnsan sarrafı olduğumu düşünmüyorum aslında. Bir insanın yüzüne bakıp, yahut bir kaç kelam edip, "hah ben bu kişiyi çözdüm, şöyle ya da böyle bir insan " diyenlerden olmadım hiç, olamam da. Tamam, iyi- kötü bir izlenim edinirim belki ama kesin bir hükme varmak o kadar basit değildir benim için. Bununla birlikte, içgüdüsel bir şeyler gelişir, tanımlayamadığım ve bu benim uzaklaşmamı yahut yakınlaşmamı sağlar..Bazen de yalan değil, gizemli bir şekilde korunduğumu düşünürüm. Yoksa istismara açık bir duygusallık boyutunda olduğumu inkar edemem.. Umarım içgüdülerim hiç bir zaman şaşmaz ve dilerim bu tur olumsuzluklardan koruyan gizemli güç beni hiç bırakmaz..

Bir hoplayıp, zıplayıp, sıçrayamadık diye hayıflanayım bu arada biraz.

Gerçi benim cevapladığım aynı test, aynı sorular mıydı? bilemiyorum. Linkini ekliyorum, başka cevaplamak isteyen olursa diye. Merağımı celbeden bu güzel ve keyifli başlık için de çok çok teşekkürler Candy. rolleyes.gif

https://onedio.com/haber/kizilderili-olsayd...-olurdu--418218
Iron
Cilgin At Fena degil biggrin.gif
Tesekkürler Hazan Link calismiyordu Paylasamissin smile.gif Kimbilir belki linki birileri önede eklerlerse bilmeyi calismiyan linki tikliyanlarda kendilerine bir isim bulabilirler biggrin.gif
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.