Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Galactica Düğün
Anılarım.Net > HOŞGELDİNİZ > Sohbet Odası
GaLaCTiCa
Evet arkadaşlar bendeniz de bekarlığa veda etmeye hazırlanırken bu özel ve mutlu günümde elbette sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağım. Davetiyeleri henüz bastırmadım ama önce foruma yazayım istedim. Ankara 27-Ekim- Cumartesi 19:30 düğün, 26-Ekim Cuma 12:00-18:00 arasında da anılarım özel eğlencesi olacak. Yer Ankara Kalesi Gramafon Cafe(45'lik dinleyebileceğimiz) Sizleri de aramızda görmek ten mutluluk duyacağım. Katılmak isteyen, ya da katılabilecek dostlar buraya yazabilirse memnun olurum.
alibaba
Size ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah mesut etsin. Neyazık ki katılmam mümkün değil.
hazan
Yanında çalıştığım ailenin yapmak istediği, hafta sonu dahil 29 Ekim programı ile düğün tarihi çakıştığı için, Cuma günkü toplantıya katılmak istiyorum.. Şimdiden dilerim; İki gönül hep bir olsun, bir ömür bin mutlulukla dolsun..
çalikusu
Oğlan bizim kız bizim geliyor düğün alayı , anılarım.net ahalisi çeksin halayı sammlung003.gif hayırlı uğurlu olsun bir yastıkda kocayın inşallah smile.gif efenim allahdan bir mani çıkmaz ise davete icabet edeceğiz inşallah smile.gif
sahaf
Bir aksilik olmadığı sürece 4 kişi düğününe iştirak etmek süreti ile orada olacağız.

Cuma günü ise özel eğlenceye katılmamız mümkün olmayacak sevgili dostum.
niçe
Tebrik eder ve mutluluklar dilerim.
bilgehan
Şimdiden hayırlı olsun. Ben de ne yazık ki gelemeyeceğim. Ömür boyu mutluluklar diliyorum.
Candy
Demek nihayet sen de kervana katılıyorsun Alpaslan.. laugh.gif şaka bir yana mutluluklar diliyorum size..o haftasonu Ankara dışındayız maalesef ama cuma günü için şartları zorlayıp sürpriz yapabilirim.. smile.gif
GaLaCTiCa
Cuma günü buluşacağımız mekan Ankara Kalesi Gramafon Cafe. 12:00-15 veya 16:00 arası orda oluruz sanıyorum. Daha sonra ordan başka yerlere de gidebiliriz.
sahaf
Anılarım net olarak arkadaşımızın bu mutlu gününe bizde iştirak ettik.

Bir yastıkta kocayın smile.gif

alibaba
ne güzel foto, ne güzel hatıra. Allah nazardan saklasın
Adore
QUOTE(sahaf @ 29.10.2018, 23:40:38) *
Anılarım net olarak arkadaşımızın bu mutlu gününe bizde iştirak ettik.

Bir yastıkta kocayın smile.gif

Allah bir yastıkta kocatsın..
Ben düğünlerde genellikle çok duygulanır, bazen de gözyaşlarımı tutamaz ağlarım..
Bu vesileyle anılarım.net müdavimlerinin bir araya gelmesi da çok güzel bir tablo oluşturmuş.

Ne mutlu sizlere..
digeste
bir ömür mutluluklar dilerim
bilgehan
Hayırlı olsun. Mutluluklar diliyorum.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.