Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: El Kızı
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Dizi Filmler
muratuas
perihan savas ve engin çaglarin oynadigi bu dizi kaynanasinin türlü iskencelerine maruz kalan bir kadinin hikayesini anlatirdi.
hatta kaynana rolünü 70 li yillarin seks furyasinin unutulmaz oyuncularindan figen han oynamistir..
gerçekten çok güzel bir diziydi perihan savasin oyunculugu takdire deger...
karakedi
Dizi iyi güzeldi de benim ruhumu sikardi yaw.. Perihan Savas'in canlandirdigi karakterin, pasifligi, aptallik derecesindeki safligi sinirlerimi bozardi. Engin Çaglar'in canlandirdigi karaktere de ayri sinir olurdum, hiç mi görmez anlamazdi durumu, karisini annesini tanimiyor da mi böylesine vurdum duymaz davraniyordu.. Ayyhh yine gerildim yaw..

Amaaa Sibel Tan çok hos bir kadindi, Perihan Savas onun yüzünden kocasindan ayrildi ama ben bir türlü bu ikinci kadina kizamadim..
muratuas
QUOTE(karakedi)
Dizi iyi güzeldi de benim ruhumu sikardi yaw.. Perihan Savas'in canlandirdigi karakterin, pasifligi, aptallik derecesindeki safligi sinirlerimi bozardi. Engin Çaglar'in canlandirdigi karaktere de ayri sinir olurdum, hiç mi görmez anlamazdi durumu, karisini annesini tanimiyor da mi böylesine vurdum duymaz davraniyordu.. Ayyhh yine gerildim yaw..

Amaaa Sibel Tan çok hos bir kadindi, Perihan Savas onun yüzünden kocasindan ayrildi ama ben bir türlü bu ikinci kadina kizamadim..

evet sibel tana kimse kizmamisti.. çünkü hain kaynananin anasindan emdigi sütü burnundan getiriyordu..
dinsizin hakkindan imansiz gelir misali..
çokseybilenkiz
el kizi usta romancimiz orhan kemal'in romanindan uyarlanmisti.sinemamizdada basrolünü türkan soray'in oynadigi bir çevrimi vardir.kaynana rolündeki oyuncu''saime bekbay''di.
yanliz benim dizi ile hatirladigim bir olay var.kaynanalar dizisinin yaraticisi tekin akmansoy bu diziyi kaynanalari kötüledigi için çok kinamisti laugh.gif
F
Tekin Akmonsoy neden üstüne alinmis ki, bunun onun "Kaynanalari" ile ne ilgisi var, ikisini hiç bir arada düsünmemistim dogrusu?! Bir sanatçi bu tarz bir kiyaslama yapmamaliydi!

"El Kizi" doksanlarda TRT 'de yazin tekrarlanmisti.
november76
Karakedi'nin yazdığı gibi, içime otururdu resmen bu dizi.

Bir de yüzük muhabbeti vardı sanki bu dizide yoksa o başka bir dizi miydi? huh.gif
çokseybilenkiz
el kızı dizisinin set fotoğrafları

yalnız dikkatimi şu çekti duvarda ses dergisi var (1960'lardan ) ikinçi resimde yatağın üstünde pascala petit kapaklı bir hayat dergisi var ( oda 1960'lardan ) ama sibel'in kıyafeti 1980'lerden smile.gif
gerçi aynı hataları hala yapıyoruz.o çok beğenilen ''' öyle bir geçer ki zaman ''dizisinde bile bu tip kostüm ve mekan hataları vardı mesala

emresiyahoglu
Yurtdışında DVD formatında piyasaya sürülen mini-dizilerden.
Ortegalex
QUOTE(emresiyahoglu @ 18.05.2015, 21:34:50) *
Yurtdışında DVD formatında piyasaya sürülen mini-dizilerden.

Evet yurtdışından dvdsini getirtip izlemiştim. Tüm yorumlara katılıyorum, insanı sıkan bir kasvet söz konusu dizide..

F
Çok başarılı bulduğum bir dizi. Anlatım ve kurgulama çok iyi.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.