Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Forum Arkadaşlarıma
Anılarım.Net > HOŞGELDİNİZ > Serbest Kürsü
heaven
Off ya 5 gün önce yazmaya basladim su yaziyi anca bitti …

Arkadaslar ben bu forum ve forumdakiler isini iyice abartip. Hepinize kafamda bi tip , bi karakter çizdim.
Bununla da yetinmedim yolda gördügüm insanlari forumdakilerle özdeslestirmeye basladim.
Yok su öndeki kiz bluegs’a benziyo, ya belki de su giden mrbomdur, gidip bi sorsammi falan gibi seyler düsünüyorum:)

Iste Heaven’in gözünden sizler...

Not isimler alfebatik diil, en sevdigimden en sevmedigime falan hiç diil. Öyle aklima geldigi sekilde iste:)

Aaaa ilk bluegs geldi aklima. Nedeni yok öyle iste…
Bluegs; Böyle sevimli 15 yaslarinda zip zip çocuk gibi.. eli açik bide: herkese tesekkür ediyo:).. hem komik hem duygusal:)
Sonra çember deyince aklima nedense orta okuldaki Ingilizce hocam geliyo…
mrbom korktugumda arkasina saklanmak istedigim sahsiyet. (kesin nedeni o eski avatari) bi de forumda en çok yardim aldigim 2 kisiden biri... Daha bi kere bile “ya bunudami bilmiyosunn be cahil heaven “demedi valla:)

Alp he-manlariyle oynayan küçük yaramaz çocuk, .. yardimsever. O da her sorduguma cevap verir. Sabirli bide.. ( üstelik 2,5 günde bi sarkiyi indiremiyen bir zeka küpü varken karsisinda…:) valla benim suçum diil.. biggrin.gif
Galactica saman alevi bir sönüp bir parlayan bazen tirs tirs tirstigim bazende hayran kaldigim.
Ama ilk geldigimde foruma alismam da en katkisi olan kisi… ilk modumuz göz nurumuz:)
Gülsen , ilk yorumunu okudugumda söyle dedim: “ ya ama o espriyi ben yapcaktim..”
Ikinci yazisinda da söyle dedim: ya ben anlatsam aynen böyle anlatirdim bunu”. 3-4 derken gördümki forumdaki ruh ikizim o galba:) Bide Forumda ilk konustugum kisi:)
Aruzkolik kesinlikle çok romantik, çok duygusal... edebiyata, siire yakinen ilgisi olan sahsiyet. Adi üstünde tam siir adami:)
Editör bazen Hincal Uluç laugh.gif , bazen Mehmet Aslantug..( ne alakaysa ikisi)..
Seviyorum adminimizi yaaa. Iyi adam bi kere.. smile.gif hiç korkutmadi daha beni. Bende büyüyünce edit olcam:)
Murat kesin Galatasarayli ünlü bi futbolcu bizi uyutuyoooo:) bide yeni ögrendim semttasim oldugunu:) bide o simdi tatilde:)
Darko resmini ilk gördügümde F1 pilotu sandigim kisi:). bi de Foruma ilk geldigimde ilk mesaj yazdigim konulardan birine kimse yorum yapmamisti darko yorum yapmisti. O zamanlar çok sevinmistim:)
Çalikusu kesin yan yana gelsem çok ama çok eglencegim bi kiz.. Richard gere hayrani:)
Elvina da nedense kafamda küçük bi kiz gibi:). Açtigi konularla da hep ilgimi çeken kisi. smile.gif
Ulas; biliyorum yenilerden ama valla kendisine hayranim zuxxi sebebiyle. Bi de geçen gördüm ayni gün dogmusuz daha çok sevdim:)
Clown ... clown demek o müthis duygusal yazilara imzasini atan kisi demek benim için...

Hale; yazilari keyifli , kesin kendi de keyifli bi insandir. bi de o da benim gibi kitap okumayi çok seviyomus:)
Linea; forumda okumaktan zevk aldigim kisilerden biri. Ve çoook eglenceli bi kisi oldugundan eminim..

Jetfire; forumun en çok konu açan kisisi.. bide alçakgönüllü ve canayakin.. tatil dönüsü mesajini okuyunca çok sevinmistim:)

Semavi ; son zamanlarda çok takip edildigini düsündügüm yazar,, bende takipteyim tabi:)
Last tango: o da yenilerin en dikkat çeken isimlerinden. bi Marlon Brando seviyo onu biliyorum:)
biraz daha taniyim daha yazcam onlarla ilgili:)
Sahaf; forumun en efendi sahsiyeti kesinlikle. Üstüne tanimam… bide elit oldugumda tavsanli bi çiçek resmi göndermisti o zaman daha çok sevdim:)
Wham; George Michael ‘ a çok benzedigini tahmin ettigim kisi:) bi de forum için çok ugrastigina inandigim yazarlardan biri:)

Emrah; Meslegini duydugumda kendisine olan hayranligim bir kere daha artmis
yeni mod arkadasimiz:)
Karakedi; of sikildin biliyorum hep ayni seyi söylüyorum amaaaaa ugurumsun napayim:) seviyorum bi de seni:)
Raymond Forumun tutulan yazarlarindan:)
pierce brosnana benziyo kafamda ??? Nedeni yok öyle iste..
Raymond diyince direk pierce’in yüzü geliyo gözümün önüne…

Soner ; “zaman her seyi götürsede hayallerimi asla” demis ve beni vurmustur bu sözleriyle smile.gif
Redline Ayrinti insani. Güzel ani anlatici.   
Tuana ne zamandir yazmiyo foruma ama özledigim yazarlardan:)

November 76 ; Onun da eli açik . bol tesekkürcü…:) ögretmen oldugunu mu yazmisti bi yazisinda acaba dogrumu htirliyorum?? Bide Nickini çok seviyorum. Duygusal bi ifadesi var.
Turbo: Eskiden vardi artik pek görmüyorum. Ama komikti, ne güzeldi:) gelsin tekrarrrr
Duman: hiç sevmedigim bi adam olmasina ragmen Iboyla yaptigi düeti sevmeme sebep olan kisi..benimde böyle hocam olsa dedirten kisi:)... bence sizde seyredin..
Nizami : "Üniversitedeyken sevgilimle Gülhane gezmesinde gül satan bir çingene kizi 'amca'ablaya gül alsana,dedi.Birrrr oldum dogal olarak...Aldim gülü ve sevgilim, amcaya tesekkür etmiycen mi,dedi..."   iste en sevdigim msji nizami’nin:)

Iste böyle arkadaslar…
forumda burada adi yazmiyan bir çok arkadas daha var tabiki. tam tanimadiklarim ve hakkinda çok fikir sahibi olmadiklarimi daha yazmadim. . Onlarida ilerleyen günlerde yazicam insallah …
Benim gözümden durum bu. Insallah simdiye kadar sizlerin gözünde de heaven iyi bi yer edinmistir kendine:)
Sizde isterseniz forumda hakkinda fikir sahibi olduklariniz varsa paylasin beraber taniyalim birbirimizi. Ama sunu söyliyim bütün forumu anlatmaya kalkarsaniz biraz uzun oluyooo…:)
konuk yazar
Yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Bende böyle bir yazi hazirliyoduuuuum..

Ne anlami kaldiki simdiiiii...

Beni geçtin heaven.. Nalacagin olsun..

Neyse sevkim kirilmadi.. Bende hazirliyorum artik bu baslik altinda yayinlarim bende..
kazuki
tesekkürler güzel bir uygulama olmus..emegine saglik..
Mrbom
Tesekkürler Heaven...Çok güzel yazmissin ...Konuda çok iyi
elvina
nasil yani küçük bir kiz gibi.....????açtigim konular ve küçük bir kiz gibi olmam..bu kötü bisi heralde....saka yapiyorum smile.gif ...ne konuda ilgini çekiyorum ama merak etmedim degil heaven???çok güzel bir yazi olmus nasil merakla okudum anlatamam sana...bence herkes hazirlasin böyle bir yazi...kafalarda nasil canlandirildigimiz çok ilgi çekici ve çok hos oluyor...Tesekkürler heaven eline saglik...
jetfire77
mazi dostlarim ve benim hakkimda yazdigin görüslerin ve anekdotlarin çok mükemmel olmus bu kadar güzel duygularini anlatan senin gibi bir insan görmedim Allah senin gönlüne göre versin hayatta tüm dilediklerini gerçeklesir Allah'in izniyle seni tanimaktan ve sitedeki espritüel paylasimlarini okumaktan her zaman zevk aldim ve almayada devam edecegim seninle bu forumu paylasmaktan her zaman onur ve seref duyuyorum
november76
laugh.gif Demek bol tesekkür veriyorum.... bak bunu fark etmemistim, söyledigin iyi oldu. Aslinda hiç bol keseden not verdigim görülmüs olay degildir ama .... ne yapayim yazilarinizi seviyorum.

Mazi dostarina iliskin güzel izlenimlerin çok sik olmus, forumdaki herkes artik kafasinda yavas yavas birbirine belli karakter özellikleri ve hatta senin de degindigin gibi fiziksel özellikler biçmeye basladi sanirim. Ne de olsa burada kirk yillik arkadaslar gibi olduk.

Her ne kadar tatilde oldugum için 1 ay kadar -bana uzun gelen- bir ara vermis olsam da foruma bu baslikla baslamak güzel oldu. Bir çok yeni arkadas görüyorum, güzel muhabbetler olmus, kaçirdim yaa görüyor musunuz! Bunu en kisa zamanda telafi etmek lazim.
Buraya yazilacak çok sey var, ara ara yine yazayim bari ben... smile.gif
darko
Sayende F1 pilotuda oldum Heaven
Gerçekten çok ilgi çekici hos bir yazi olmus,tesekkürler...
nizami
Adim Nizam benim.Nizami'yi öylesine yazdim geri alamadim.Forumdaki herkes sanal benim için.Açik söylemek gerekirse kimse için çok fazla düsünmedim.Isimlerinin altindaki resimlere göre düsledim herkesi.Bu düsüncem zamanla degismeye basladi.Sonuçta bu forum hepimiz için bir siginak,kaçis degil mi?Yine de yazilarimiz çogaldikça kisiligimiz yavas yavas belirginlesiyor galiba.Heaven'da bir Gülhane anisiyla yer edinmem bile güzel dogrusu.Umarim forum arkadaslarimla kalici bir dostluk saglarim.Heaven tesekkürler sana bize göz kirptigin için.

Dostluk yasar ölümden öte smile.gif
raymond
heaven,
Harika bir yazi, özenilerek hazirlanmis... Tesekkürümü bir de buradan sunmak istedim...
Inanir misin, belki yaziya dökme gibi bir düsüncem olmadi, aklima gelmedi, ama sunu söyliyeyim ben de hiç görmedigim halde derin bir sevgi ve baglilik hissettigim degerli forum arkadaslarimla ilgili olarak benzer seyleri düsünüyordum... Bu güzel yazinla bu düsünce çabalarima ciddi bir katkida bulunmus oldun, kalemine saglik...
GaLaCTiCa
Heaven tesekkür ederim arkadasim. Eline saglik saolasin, çok güzel bir konu açmissin. Demek saman aleviyim he bir korkuyor. Bir hayran kaliyorsun smile.gif smile.gif Yorumlar, yazilar, düsünceler bir seyler anlatiyor. Hayallerde bir seyler canlandiriyor. November76 hosgeldin arkadasim seni de yeniden aramizda grmek güzel.
çember
Heaven, alemsin biggrin.gif .. Ama haklisin da smile.gif .. Sanirim bunu çogumuz yapiyoruz.. Yazilara bakarak kafamizda bir tip canlandiriyoruz..
Ortaokul ögretmenin nasil biriydi bilmiyorum ama beni klasik ögretmen tipinde biri gibi düsünüyorsan, çok yaniliyorsun derim
muratuas
heaven demek sohbet odasinda söyledigin yazi buydu
persembe aksami konusmustuk bugün yayinliyorsun gerçekten çok emek vermissin

vallaha ben gs li futbolcu degilim ben futbolu hiç sevmem nerden çikardin simdi bunu

forumda gördügüm en güzel yazilardan biri gerçekten
emrahuytun
Vallahi heaven, tatil dönüşü pek suskundun. Bende kendi kendime "Bu kız patlatacak bombayı, ama ne zaman?..." diyordum kendi kendime biggrin.gif. Gün bu günmüş meğerse... Benim için yazdıkların için teşekkür ederim, ayrıca diğer mazi dostları için yaptığın benzetmelerde çok hoş...
TURBO
Selamlar herkese..

Uzun bir süredir yokum. Beni unutmayan bütün arkadaslarima tesekkür ediyorum. Seçimler vs derken çalistigim reklam sektörü su anda inanilmaz yogun bir döneme girdi. Su anda pespese reklam vs yapiyorum. Bir çogunuda su anda ekranlarda görüyorsunuz. smile.gif o yüzden foruma ugruyamaz oldum. bu biraktim anlamina gelmesin. geri gelicem.. merak etmeyin. Tozlu 80'ler arsivimden birçok materyalle dönücem. hatta "pump up the jam!" :6:

herkese selamlar. iyi günler.     
sahaf
Tesekkürler Heaven.Valla hos bir yazi olmus.herkesi kafanda canlandirman yaziya büyük bir keyif vermis adin gibi cennetliksin valla..Hepimizi burada bulusturan en büyük etken Mazi ve onun büyük özlemi hiç kuskusuz.belki hemen hemen herkes kaybettigi çocuklugunu burada buldu.herkes elinden geldigince foruma birseyler katti.çogu unuttugum veya hatirlamaya çalistigim çocuklugun o masum buruk naif döneminin renklerini hatirlama ve o günleri yad etme firsatini verdiginiz için herkese ayri ayri tesekkür ederim..Içinizdeki çocuk hiç büyümesin...

Levent Kirca'nin dedigi gibi Kavgasiz gürültüsüz mutlu bir dünya için, Dostluk hiç bitmeyecek olacak o kadar- smile.gif
Last Tango
Tesekkürler arkadasim!Gün gelir biz de biseyler mirildaniriz.Henüz tazeyim forumda...
karakedi
(mi)yaw heaven ne güseeel bir yazi olmus bu yaw.. Ben de yazdiklari ile kisileri kafamda canlandirmaya çalisiyorum ama yaziya dökmek hiç aklima gelmemisti.. Tesekkürler
çalikusu
Heavencigim tüm mazi dostlarini öyle güze anlatmissinki söyleyecek bir söz bulamadim, ellerin ve güzel yüregin dert görmesin smile.gif
Bana gelince gülümsemeyi , gülümsetmeyi, gülümseteni severim gözlemin dogru arkadasim
unutmadan richard'im gere'min adini bir kez daha andirdigim için kendimede bi alkis
Tesekkürlerden kocaman bir çelenk gönderiyorum sana
konuk yazar
Eh ben de yazayim bari forumdaslarimin hakkindaki izlenimlerimi..Bende tipki heaven gibi hiçbir özel siralama yapmadan aklima geldikçe yazdim.. Evvela sunu söyleyeyim kimseye bir tip çizmedim su ana kadar kafamda herkes avatarindaki sekliyle ve yazilarindan edindigim izlenimlerle kafamda..

Galactica; Niye ilk aklima o geldi? Çünkü onu bu forumla acayip sekilde özdeslestirmis durumdayim..Hani forumun temel direklerinden biri gibi.. Olmazsa olmazlardan yani..Benim de ilk üyelik zamanlarimda eli masali oldugunu düsündügüm ve harbiden tirstigim yöneticilerden.. Ama sonra gördüm ki en saçma sorulara bile “yaa sabir çekmeden” yanit verecek derece de ilgili alakali , nazik bir insan.. Hani mahallenin her sey danisilan, büyügüne saygili, küçügünü kollayan gözeten agabeyleri vardir ya onlar gibi biri iste Galactica..

Çember; Hiç de öyle kafamda klasik bir ögretmen canlanmiyor.. Zaten tanidigim hiçbir yabanci dil hocasi klasik hoca degildi..Yazilarinin siki takipçisiyim kendide bilir.. Çember Hocam yazmissa o yaziya mutlaka göz atarim.. Bir de onunla acayip eglenceli bir fasil muhabbeti yapilir öylede bir kanaatim var..Hocamin sahsima yardimlari da çoktur.. Tatli-sert bir ifadesi vardir, tatli ifadeleri , aferin almis ögrenci edasiyla bizi sevinçten çildirtirken, sert ifadeleri “ Hocanin vurdugu yerde gül biter” sözünden mütevellit hiiç canimizi yakmaz..

Bluegs; Çok pozitif ve bütün dünyaya nese, sevgi saçan insanlar vardir ya bu kiz tastamam öyle biri olmali.. Yazilarini da kendini de severim , amaaa geçenlerde, muhtesem bir ortak yanimiz oldugunu ögrendim ki, hani ardinda kirk lesi de olsa basimin üstünde yeri vardir.. Bir de eger ögretmen olsaymis kesinlikle ögrencileri arasinda “100 cü Nalan hoca” diye anilirdi buna eminim..

Heaven; Neden sen benim yurt arkadasim olmadin ki? Allahim ne geyik, ne süper , ne siki muhabbetler çikardi senle, eminim etütlerde amfilerde çook gülme krizleri geçirirdik..Tamamen hayatla maytap geçen bir kiz, herkese lazim.. Gerçek hayatta tanisaydim kesinlikle kankam olurdu.. Geçen gün bir is arkadasima heaven diye hitap etmisim ki o konuya hiç girmiyorum..

Sahaf; Hayraniyim..Forumda bana ilk hos geldin diyen insan.. O yüzden hep biraz özel..Ve itiraf ediyorum forumda en kiskandigim yazar.. Abi senin ne çok sevenin var bu forumda.. Resmen fanlarin olusmus.. Haksiz da degiller, üslubun, durusun kesinlikle 10 numara..

Wham ; Içi disi bir, alinmayan gücenmeyen, küsmeyen hayat dolu biri.. Ne olaylara ne insanlara, ne sözlere takilir, bildigi yolda dümdüz gider.. Whamla 2 saat kavga edin sonrada birlikte çay içmeye gidin.. o denli yani..

Semavi ; Acaba kaç yazim vardir “bravo semavi”, “ süper animsatma semavi” “ çok makbule geçti semavi” dedigim.. Saymadim , o kadar çok ki.. Nasil bir hafizadir kardesim bu, ne ince detaylari hatirliyorsun.. Her yazida bir bilgi, bir detay , kendisi gözümde mazi ordinaryüsüdür.

Alpino; Foruma yeni üye olan arkadaslara tavsiye ederim, Alp’in “sira dayagi” ve  “kumandasiz televizyonlar” bölümündeki yazilari mutlaka okuyun.. Okuyun ve kirilin.. Insan böyle güzel yazilar yazarda niye anilarini yazmakta bu kadar cimri davranir bilmem.. Ancak süper bir yöneticidir.. Bir sey sordugunuzda ya da yardim istediginizde hiç gecikmeden döner size.. Hizmette, izzette ve ikramda  siniri ve siniri yoktur Alp’in

Jetfire; Nasil dogru nasil düzgün nasil güzel bir insan, saniyorum karakterinde zerre kötülük yoktur.. Ayrica forum emekçisidir.. Bir çok konu basliginda imzasi vardir.. Gerçekten unuttugum bir çok tv. Programini onun basliklariyla animsadim, harikasin hocam tesekkürler..

Mrbom; Ini-ni-nin…. Iste gözümü en korkutan forum yöneticisi.. Avatarindan mi kaynaklaniyor bilmem..Yanar döner gözleriyle sagi solu kolaçan eden hali, “benim gözümden bir sey kaçmaz, ben kül yutmam, yamuk yapani çizerim” imaji yaratmistir bende..Ama profesyonel bir yöneticidir.. Duygularini isine asla karistirmaz, yardim istediginizde gayet nezih üslubuyla hemen yanitlar sizi, forum kurallari dahilinde olmasi mümkün bir sey istemisseniz sak! diye halleder.. gereksiz samimiyeti ve laubaliligi sevmez.. Mesafeyi her zaman korur.. Uzun cümleler kurmaz az ve öz yazar.. Aristokrat bir havasi vardir .. Eger reankarnasyon varsa O kesinlikle geçmiste Dartanyan’dir..

Karakedi ; Iste asla karsisindakini kirmayacak insanlardan biri daha.. Hele yazilara kilit vururken , cümleleri nasil tüy gibi hafif, yani insanin içinden sana feda olsun yazim karakedi, vur, kilit vur istersen yerden yere vur diyesi geliyor .. Moderatör durusuna hayranim..

Raymond; Asla bos yazmaz, her yazida bir ayrinti, bir bilgi sunar.. Sahsen forum yarismasina onun yazilarini ezberleyerek girmeyi planliyorum.. Üslubu güzeldir ve noktalama isaretlerini dogru kullanir anliyoruz ki akademisyendir..

Elviva; Sonradan gelmis ancak bovling topu gibi ön tarafi darmadaginik edip hakli olarak üst taraflara çikmis bir yazar.. Hiç kivirmaz, ne düsünüyorsa onu yazar, begendiyse begendim, begenmediyse begenmedim diyecek kadar mert kizdir..

Aruzkolik; Gözümde geleneklere bagli, her seyi olmasi gerektigi gibi yasayan bir adam canlaniyor.. Siir sever, duygusal bir insan olmakla birlikte, nükteli bir espiri zekasina da sahiptir..Hele bir yazisinda bir espiri var ki, 10 üzerinden 10’luktur. ( yazmiyorum, merak edenler arayip bulsun )

Çalikusu; Hakkaten çalikusu! Yerinde duramayan, kipir kipir  tastamam kendisiyle barisik, neseli, capcanli.. Gerçek hayatta sürekli tebessümlü ve arkadaslari arasinda popüler bir insan oldugu kanaatindeyim.. Yazilarinin siki takipçisiyim.. Her gün 2 draje çalikusu yazisi, insani canlandirir, enerji verir, reçetesizdir ve herkese tavsiye edilir..

Soner ; Yine sonradan dahil olup hakli olarak forumda kendine saglam yer edinmis yazarlardan biri daha.. O da iyi ayrinti yakalayanlardan..Bir “Lak Lak” çizimi vardir ki el emegi göz nuru yazi diye ben buna derim.. Benim favori yazarlarimdandir.. Takibindeyim..

Ulashima; Hafizasina hayran oldugum yazarlardan biri..Ögrendik ki eski kulagi kesiklerdenmis... Zuxxi deki yazilarinin pesine düstüm mutlaka okuyacagim.. Yazilarini keyifle okumakla beraber daha saha kalkmadigini düsündügüm bir yazar, ilerleyen zamanlarda forumda estirecek gibi geliyor bana, sinyaller o yönde..

Turbo ; Forumun kaçagi.. Tez bulunsun, kilitlensin ve bir daha forumdan kaçmasina izin verilmesin! Lazim o buraya, keyifle okudugum yazilarinin özlemi içerisindeyim..

Emrahuytun ; “Ne kadar süphecisin Gülsen” diyerek gerçek hayatta neredeyse her gün duydugum sözü forumda da duymami saglamis insan.. Çok dikkatlidir gözünden bir sey kaçmaz..On parmaginda on marifet oldugunu düsündügüm insanlardan..Forum emekçisi ve tabi ki forumun 10 numarali adami..

80’de Çocuk Olmak ; Asla yazmis olmak için yazmayan biri.. Ve nazik üslubuyla yazma konusunda bana sevk veren yazarlardan .. Bence daha çok yazsin.. yazmali..

Last Tango-Nizami ; Niye ikisini birlikte yazdim? Göbek baglari birlikte kesildigi için degil elbet..Bu iki yazari da forumda ayni gün fark ettim de ondan..Biri sagimdan, biri solumdan bir krose çakti evvela..Ama sonra isi tatliya bagladik.. Last Tango, insana dinginlik veren bir yazar öyle yaziyor yani rahat rahat gerilmeden.. Nizami ise realist, kisa ve özcülerden..

Hale; Üslubunu çok sevdigim, yazilarini severek okudugum yazar.. Elitlik, hocalik, mod.luk derken irtifa kaybetmeden yükseliste olan popüler yazarlardan..Acaba bunun pembe panterlik günlerini hatirlayan var mi? Kiskanmiyoruuum, destekçisiyim takipçisiyim..

November 76 ; Nickiyle bana Kasimda Ask filmini hatirlatan yazar..Forumda yazilanlardan anliyorum ki o da eskilerdendir ve sevenleri çoktur.. Ne ögretmeni oldugunu bilmiyorum ama dikkat ederseniz Novenber’in yazilarinda Dilbilgisi yazim kurallarina ve noktalama isaretlerine harfi harfine uyuldugunu görürsünüz.. Sanal alemde bile bu denli titiz bir yazima sapka çikartiyorum.. hocam süpersin..

Linea; Kesinlikle özgür kiz! Ve hangi çilgin ona zincir vuracak sasiyorum.. Yazilarindan edindigim izlenimlerle onu tek kelimeyle tanimlayacak olsam seçecegim tek kelime “ Cesur” olurdu..Ayrica da Survivor’a ve Fear Factor’a katilmasini istiyorum.. Kesinlikle tek favorim o olur..

Sister; Henüz sadece yazilarindan takip ettigim ama daha irtibata geçemedigim taze yazarimiz.. Ama sagdan soldan adini çok duyuyorum.. Kapsama alanima girmis durumda..

Duman ; Henüz çok yeni ama kanim isindi ona.. Youtube daki saheserini izledim.. Sesin felakeeet hocam, ama sen acaip sekersin.. Bizim zamanimizda yoktu böyle hocalar yaa..Güle oynaya sinif geçerdik ne güzel olurdu..

Editör; Editörü zaten yazmistim, o yüzden hiç agzimi açmayayim..Bu konuda mimlenmis durumdayim. Acaba editör bana takti mi, en küçük açigimda beni banlar mi korkusu hala yüregimin bir yerlerinde üç buçukla dört arasi bir heycan yaratmaktadir..

Helezon; Her ne kadar bu aralar foruma pek giremese de kendisi topragimdir ve ona iç güdüsel bir yakinlik duymaktayim.. Yazilarini okudukça memleket burnumda tütüyor..

Darko; Benim için forumun olmazsa olmazlarindan.. Her neye basim sikissa Darkooooo diye mesaj kutusuna düsüyorum.. Bir günden bir güne “Yetti be! Senle mi ugrasacagim ugursuz” dememistir.. Demez.. Dört dörtlük insandir.. Elinden ne geliyorsa ardina koymaz .. Yazilarini ayri bir keyifle okurum, bazi çocukluk anilari nedense kardesimi canlandiriyor gözümde, sanki çocuklugumuz ayni evde geçmis gibi geliyor..Faniyim, hayraniyim her sekilde takipçisiyim..

Murat ; Disarda kuzu, tribünde Aslan Murat.. Benim için yine forumun olmazsa olmazlarindan biri.. 30 yillik hayatimda içime karsi konulamaz bir tribüne gitme hevesi getiren insan.. Keyifli yazilarinin ve coskulu tribün anilarinin müzmin takipçisiyim.. Hep forumda kalsin, 7 gün 24 saat yazsin istediklerimden..Kendiside bilmez ama ben ona Pindalli Murat diyorum, bizim oralara ait bir terim olup Türkçe de ki karsiligi Artizz Murat seklindedir..

Naman Allahim ne uzun bir yazi oldu.. Valla bana kizmayin ilk Heaven baslatti..

Unuttuklarim olmustur elbet, kirilmasin gücenmesin kimse, Hafizayi beser, nisyan ile malüldür diyor ya Kurukafa yazarimiz o hesap iste.. Bakin onu unutmusum mesela, oysa son zamanlarda yazilariyla oldukça dikkatimi çeken yazarlardan biridir halbuki..

Sürçü Lisan ettimse affola ..
çember

Yani Gülsen öyle bir yazmissin ki ...

Bu kadar güzel düsünceler ancak bu kadar güzel anlatilir.. Ne diyeyim; ellerine, düsüncene, emegine saglik.. Ben yine mahçup ve mutlu oldum
Wham
Tesekkürler Gülsen'cim gerçekten iyi bir psikologsun ayni zamanda çok harika bir yazi olmus dur tekrar okuyacam tutma beni.. biggrin.gif

Ayni zamanda bu topigin reyting rekorlari kircagini düsünüyorum...
elvina
Gülsen cigim tesekkürler süper bir yazi olmus ..herkes yerine oturmus bravo...
Gülsen arkadas bitanesin sen.....ortak noktamiza gelince bir ara tekrar özelden duygularimizi paylasalim iyi desarj oluyor insan dimi...
ayrica yazin çok güzel olmus 100 üzerinden 100 sana aferin....(nalan hoca)
emrahuytun
Hakkımdaki yorumların ve tespitlerin çok güzel Gülşen, teşekkür ederim. İyi analiz etmişsin beni. Diğer arkadaşlarla ilgili tespitlerin de şahane.
karakedi
Gülsencigim bu güzel düsüncelerin için çooook tesekkür ederim..

Ve güzel yazin için de ellerine ve yüregine saglik..
muratuas
gülsen kardesim benim içinde güzel seyler yazmissin ben söyleyeceklerimi özelden söyledim zaten..
yazin harika olmus herkesi okadar iyi anlatmissinki sana 100 üzerinden 99 o bir puani nerden kirdigimi anladin sen
sister
tesekkür ederim ben de efenim..gayet hos bir yazi olmus...
jetfire77
Gülsen senin bu yaziyi yazan ellerine kollarina saglik emeklerine saglik benim yaptigin açiklamalar beni çok mutlu etti diger degerli mazi dostlarimada yaptigin açiklamalar beni ayriyetten mutlu etti senin degerli paylasimlarini okumak bana her zaman keyif veriyor ve vermeye devam edicektir bundan emin olabilirsin sen daha yüksek mevkilere layik bir insansin seninle bu formu paylasmaktan mutluluk, onur ve seref duyuyorum.
Mrbom
Gülsen yazin için çok tesekkürler...Bu konu sanirim forumun en hit konusu olacak...
darko
Gülsen bir tesekkür de buradan ediyorum sana,
Yazindaki uslubun,ifade edis tarzin harika,
Güzel düsüncelerin için çok tesekkürler eline,yüregine saglik...
çalikusu
Gülsencigim bir  insanin  analizi  bu  kadar  tutturulur  sen  beni  bir  yerlerden taniyormusun kuzuumm....
Nasil  güzel  anlatmissin ,ellerine  ve güzel  yüregine  saglik  ne  söylenebilirki  harika  bir  yazi  olmus en kocamanindan  tesekkür  ederim..
linea
Linea; Kesinlikle özgür kiz! Ve hangi çilgin ona zincir vuracak sasiyorum.. Yazilarindan edindigim izlenimlerle onu tek kelimeyle tanimlayacak olsam seçecegim tek kelime “ Cesur” olurdu..Ayrica da Survivor’a ve Fear Factor’a katilmasini istiyorum.. Kesinlikle tek favorim o olur..

Çok tesekkür ederim ben de. Sürekli açip açip okuyorum kendimle ilgili yazilanlari  da inanamiyorum .

Fear Factor sanirim su böcükler, akreplerle hasir nesir olunan program , diyelim kazara katildim öyle bir yarismaya, cici kiz çocuklari gibi çiglik atmam, cesurca bögürürüm.

Sörvayvir da su adaya hapsedip insanlari birbirlerine kirdirdiklari yarismaysa, beni bir agacin dibinde hönkürerek aglarken görebilirsiniz. Hiç utanmam bütün memleket beni izliyor diye, cesurum ben  

heaven
Gülsenim tebrikler valla süper olmus ellerine saglik....
e artik sanal alemde de bi kankam oldu demekki. ne güzelll...
sanal kankan heaven:)
duman
Tesekkür ediyorum çok mutlu oldum.Benimde size kanim isindi smile.gif
Last Tango
Gülsen gerçekten iyi bir gözlemci ve ailedeki varligiyla biz erkek çocuklara güven veren bir kizkardes gibisin.TESEKKÜRLER smile.gif
clown
Nasıl oldu da bu baslığı bunca zaman görmemişim... Benimde kafamda hepinizle ilgili oluşan bazı düşünceler var ama, sadece seninle ilgili olanlarını söyleyeceğim Heaven. Sen bana hep ufak tefek, zayıf, kıvırcık saçlı, hatta çilli ve yaramaz bir kızmışsın gibi geliyor... Çok duygusal ama, duygularını asla göstermeyen, kendisini herşeyi makaraya alan bir kızın arkasında ustaca saklayan...
ARUZKOLIK
Inanmiyorum...Ben bu yaziyi nasil atladim yaaa.Uzun süre düsünülerek hazirlandigi belli.Biraz fantazi koktugunu söyleyebilirdim...Eger hakkimda söylenenlerde %100 isabet kaydedilmemis olsaydi.Üstüne bastin ayagini kaldir
raymond
  Emegine, yüregine saglik Gülsen. Yine özenli hazirlanmis hos bir yaziyla, daha dogru bir ifadeyle "hos bir sürprizle" daha karsilastim desem yeridir... Bu güzel platformda sizler gibi kiymetli dostlarla birarada olmanin ne büyük bir bahtiyarlik oldugunu bir kere daha animsatan önemli bir yaziydi...
Tesekkürler... Tesekkürler...
heaven
QUOTE(clown)
Nasil oldu da bu basligi bunca zaman görmemisim... Benimde kafamda hepinizle ilgili olusan bazi düsünceler var ama, sadece seninle ilgili olanlarini söyleyecegim Heaven. Sen bana hep ufak tefek, zayif, kivircik saçli, hatta çilli ve yaramaz bir kizmissin gibi geliyor... Çok duygusal ama, duygularini asla göstermeyen, kendisini herseyi makaraya alan bir kizin arkasinda ustaca saklayan...

fiziksel özellikler pek tutmasada (ama çilli olmayi hep istemistim:) psikolojik tespite inanamiyorum gercekten..
bazen en yakinindakiler anlamaz ya iste hiç tanimadigin biri bi anda ne maske birakir adamda ne de saklanacak bi dolap...
Tesekkürler clown...
alibaba
bu basligi okumustum ama gülsenin bir uzun yaziyla basliga dahil oldugunu ve yazisinin sonunda benden de bahsettigini yeni farkettim.

Bir çok arkadasin yazdigi gibi, isimler siralaninca hemen kendi ismimi ariyorum. çogunlukla göremiyorum. biraz düsününce, çok kisa bir süredir bu ortamda oldugum ve henüz taninmadigim içindir diye kendime teselli veriyorum. aslinda huysuz ihtiyar kivamina yaklastigimi biliyorum.

son zamanlarda yani son 5-10 yildir akrabalik yada arkadaslik geregi bir çok yeni insanla tanisiyorum. özellikle gelin ve damat namzedi olarak tanistigim bu insanlarin neredeyse hiç birini begenmiyorum. sonra biraz düsününce fakettim ki kendimle de tanismaya gitsem kendimi de beyenmeyecegim. Tam huysuz ihtiyar olmusum aslinda haberim yok.

hazir cevaplik gibi bir özelligim vardir. hiç düsünmeden öyle laflar ederim ki ben bile sasiririm. ben o söylediklerimi unuturum ama karsi taraf unutmaz. kiliç yarasi gibi olmasa da hançer yarasi gibi derinden sizlatir insani. simdilerde karsi tarafin sizisini ben de yüregimde hissetmeye basladim. "kirik kalpler derneginde yalniziz" diye bir söz geçer Mazhar Fuat Özkan in bir sarkisinda. iste kirik kalpler dernegi murahhas üyesi olarak hayata devam ediyorum.

bazi basliklara çok dik cevaplar, gereginden sert mesajlar attigimi farkediyorum. bazi konulari gereginden fazla sahiplendigimi farkediyorum. kimseyi kirmak istemiyorum ama züccaciyeci dükkanina girmis bir fil ne kadar dikkatli olursa olsun elinden fazla bir sey gelmez.
burada büyük bir bulmacayi tamamlamaya çalisan çocuklar olarak görüyorum herkesi. Hala satiliyor 3000 5000 parçalik tablo seklinde yap bozlar (puzzle). iste biz çocukken o tablonun tamamini görmüs sansli çocuklar olarak ceplerimizdeki parçalari uygun yerlere koymaya çalisiyoruz. bazi seyler hatirladigimiz gibi degilmis. bazilarini da bizden baska hatirlayan yok.
abdurrahim karakoç gökçekimi isimli siir kitabinin ilk sayfasinda söyle bir cümle yazmis
ne dostlarimiz düsündügümüz kadar iyi insanlardir
ne de düsmanlarimiz düsündügümüz kadar kötü insanlardir
beni bu sekilde degerlendirin
diyor
ben de öyle diyorum. saygilar
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.