Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > 80'lerin En Yakışıklı Pop Şarkıcısı
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: 80'lerin En Yakışıklı Pop Şarkıcısı
Anılarım.Net > HOŞGELDİNİZ > Anketler > Arşiv
emrahuytun
Evet dostlar, yüzde yüz wham'ın fikri olan ve onun emeğiyle oluşan bu anketi sizlere takdim ediyorum. Bu arada sevgili wham, anket adayları belirlenirken pek çok üyemizin de fikrini almıştır. Evet işte adaylarımız...

Axl Rose

Bon Jovi

Bruce Springsteen

Dave Gahan

Freddie Mercury

George Michael

Jason Donovan

Johnny Logan

Michael Jackson

Nick Kamen

Paul Young

Rick Astley

Simon Le Bon

Not: Şarkıcı isimleri alfabetik sıraya göre dizilmiştir. Ayrıca anket 8-Ekim-2007 tarihinde sona erecektir.
Wham
Çok Tesekkürler hocam büyük emegin geçti evet zor oldu ama güzel oldu oyumu kime attigimi söylememe gerek yok sanirim laugh.gif  kazancagindanda süphem yok tongue.gif
çalikusu
NEEEEE  biri yakisiklilarmi   dedi.. hani  nerde.. dur  bakiim bir  sunlara tongue.gif
Simon  Le Bon  diyeyimm  ben ..
Wham sordugunda  Johnny Logan demis idim  ama Simon Le Bon  olunca listede ,  jonny  hakkini kaybetti..

Amaniiinn   Michael Jackson'i hangi aklievvel koydu  buraya laugh.gif
november76
Wham'a da dedigim gibi epey sanssizmisiz yaa bu açidan insan seçmekte zorlaniyor.

Nick Kamen fena görünmüyor ve Jason Donovan da -simdiki halinde yukaridaki resminden eser olmasa da- o zamanlar gayet hostu.

George Michael da o zaman kizlarin aklini basindan alirdi tabii.
elvina
George Micheal tabi ki....
nizami
QUOTE(çalikusu)

Amaniiinn   Michael Jackson'i hangi aklievvel koydu  buraya

Michael Jackson diyorum.Zenci olmak günah mi?Hem yillar içinde agardigini biliyoruz.Çalikusu kinim kinim kiniyorum seni... laugh.gif
Mrbom
Bon Jovi dedim nedense...
çember
Bruce Springsteen diyorum ben de..  
ARUZKOLIK
Simon Le Bon diyeyim ben...
Always
Tabii ki George Michael!!!
konuk yazar
Gay may ama oyumu George Michael'e veriyorum.. Yok zahir ondan yakisiklisi bu listede..
çalikusu
QUOTE(Gülsen)
Gay may ama oyumu George Michael'e veriyorum.. Yok zahir ondan yakisiklisi bu listede..

Gülsencigim  tamam yakisikli zaten  o  dediginden  olmasaydi  benim  oyumda kesin  kes  george michael'indi  ama  küstüm  ben ona
düsünsene  bir zamanlar  beyaz  atli  prens olarak hayal  ettigin  kisi seni  degilde  diger prensleri  kurtarmaya  geliyor..
Heyhaaatt  ne  büyük bir  elem  yarabbim
hale
Rick Springfield nerdeeeeeeee?

linea
Jon Bon Jovi'ye verdim elbet oyumu, evlendigini duydugumda yikildigim ( benimle evlenecekti sanki  ), gazeteden kopardigim karisi Dorothy ( ydi galiba adi ) nin fotografini parça pinçik ettigim çocukluk askima verdim oyumu.
Aynen linea ya katiliyorum oyum Jon Bon Jovi ye dir....acayip yakisikli ve karizmatik buluyorum onu....
Last Tango
QUOTE(Gülsen)

Gülsene katiliyorum
duman
QUOTE(Last Tango)
QUOTE(Gülsen)

Gülsene katiliyorum

Ben de size katiliyorum laugh.gif George
canikommm
Rick Springfield .Tsk.ler Hale hatirlattigin için
Wham
Açtim ne görüyüm GM uzak ara gidiyor oysa ben tek oy attim hadi hayirlisi. Demekki GM'nin en yakisikli pop star oldugu gerçegi her platformda degismiyor.
hakan76
Oyum Jason Donovan'a...
Misafir
Ben oyumu Bon Jovi'den yana kullandim 80'lerin En Güzel Yabanci Pop Sarkicisi anketi olsaydi tabii ki oyum direk sandranin olurdu  laugh.gif
BODY_33
Tabiiki -her nedense- listede olmayan Rick SPRINGFIELD. hale daha maskülen bir resmi yok muydu abimizin?

Bu arada George MICHAEL ipi gögüslemis, demekki özel yasami kimseyi ilgilendirmiyor ki olmasi gereken de bu...

Listede Michael JACKSON da var... Ilginç....
konuk yazar
QUOTE(BODY_33)
Bu arada George MICHAEL ipi gögüslemis, demekki özel yasami kimseyi ilgilendirmiyor ki olmasi gereken de bu...

Ilgilendirse ne olacak ki sanki, gelip bizi mi alacak

Bir de Allah için Gay may ama hiç öyle efemine tavirlar takinmadi, kirli sakaliyla gayette erkek gibi söyledi sarkilarini..

Amaan iyi oldu gay oldugu bize yar olmayan kimseye yar olmasin

Görünen o ki ankettende çikti valla
GaLaCTiCa
Oyum Jason Danovan'a gitti.
alpino
Flort olsun normal olsun tum kiz arkadaslarimin yegane favorisi idi Jon Bon Jovi.Tabii onlarin hatirina oy vermedim.Adam karizma sahibi ondan verdim.Ayrica sol omuzunda bulunan Superman logosu dovmesine yillardan beri bayilirim.
emrahuytun
Evet mazi dostları 80'lerin En Yakışıklı Yabancı Pop Şarkıcısı Anketi sona ermiştir. Katkılarınız için teşekkür ederiz. Anket sonuçlarına göre George Michael açık ara farkla oyların %64,66'sını (150 oy) alarak sitemizde 80'lerin En Yakışıklı Yabancı Pop Şarkıcısı seçilmiştir. Katılan tüm maziseverlere tekrar teşekkürler...
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.