Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > Felicita (Al Bano & Romina Power)
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Felicita (Al Bano & Romina Power)
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Müzikler - Albümler - Şarkıcılar - Müzisyenler > Yabancı
hakan76
TRT nin gedikli isimlerindendi bu Italyan çift.Sik sik gelirlerdi özellikle Eurovision Türkiye elemelerine...Felicita parçalari hit olmustu.Daha sonra bosandilar. 
Mrbom
Romina Power amerikali aktör tyrone Power in kizidir...san remo sarki yarismasinda 1. olmuslardi felicita ile...
GaLaCTiCa
Feliçita şarkısı seksenlere damgasını vuran hit şarkılardan biridir. Bu grup ve şarkıyı Türk insani kadar kimse seven oldu mu bilmiyorum. Çesme müzik festivali için gelmişlerdi galiba bir ara Türkiyeye. Bu arada bu şarkıyla özdeşleşen feliçita mehmeti unutmak mümkün mü acaba?
TURBO
Bu çift nedense Türk aileleri tarafindan özenilen, örnek çift gibiydi. hatta bosandiklari zaman heralde ülkelerinden çok Türkiye'de konu olmuslardir. Yanlis hatirlamiyorsam bunlarin bir çocugu kaybolmustu. bulunamamisti. Hatta o kaybolma olayindan sonra aile bozuldu filan gibisinden haberler yapilmisti.

bunlarin disinda Ugur Dündar'in programi yada Ertürk Yöndem'in programinda bir sokak çocugu vardi. Atmasyon sözlerle felicita'yi söylerdi. belli dönemlerde onu hep ekrana çikartir. su anda bu hande filan gibisinden haber yapilirdi.
elvina
'Feliçita'yla bir ömür
Türkiye'nin 19 yil önce tanidigi ilk sokak çocuguydu o. Dönemin hit sarkisi 'Felicita'yi (Mutluluk) söyleyerek defalarca televizyonda boy gösteren Mehmet, simdi 32 yasinda. Ve hâlâ sokaklarda...

yasiyormus...
alpino
Videosunuda ekleyelim o halde..

Link
GaLaCTiCa
QUOTE(TURBO)
Bu çift nedense Türk aileleri tarafindan özenilen, örnek çift gibiydi. hatta bosandiklari zaman heralde ülkelerinden çok Türkiye'de konu olmuslardir. Yanlis hatirlamiyorsam bunlarin bir çocugu kaybolmustu. bulunamamisti. Hatta o kaybolma olayindan sonra aile bozuldu filan gibisinden haberler yapilmisti.

bunlarin disinda Ugur Dündar'in programi yada Ertürk Yöndem'in programinda bir sokak çocugu vardi. Atmasyon sözlerle felicita'yi söylerdi. belli dönemlerde onu hep ekrana çikartir. su anda bu hande filan gibisinden haber yapilirdi.

Yukardakilerin tamami dogru Turbo. Çift'in çocuklari Türkiyede kaybolmustu ve o yüzden de aralarinda tartisma çikmis ve bosanmislardi. Saten bu çifti ve sarkiyi Türkiyeden baska seven varmidir bilmiyorum. Memleketleri Italyada bile böylesine sevilmez galiba. Felicita Mehmet, Ertürk Yöntem'in sundugu "Perde Arkasi" programinda idi. Sarkilar Ve Müzikler bölümünde sevgili Sahaf sagolsun genis bir açiklama da yapmis.

Kaptanin seyir defterine ek. Yildiz tarihi 15 Temmuz 2007 pazar. Az önce forumumuzda gezinirken kulagim birden televizyondan gelen o muhtesem "feliçita sarkisina odaklandi. Birden kendimi sesin geldigi yerde televizyonun karsisinda buluverdim. Gözlerime inanamadim karsimda saçlari dökülmüs, sismanlamis ve yaslanmis bir adam duruyordu ama ses hiç degismemisti. Kaç sokak ötesinden duysam bilebilecegim bir sesti o. Ta kendisiyidi Albanonun. Ferhat Göçerle düetini izledim çok kisa da olsa. "Feliçitayi" söylediler. Istanbula gelmis ne güzel de döktürdü. Gözlerimin önünden yine seneler öncesi'nin albanosu geçip gitti de duygulanmamak elde degildi dogrusu.
ongun
Al Bano'nun Soyadi Carrisi.
çember

Ci Sara da çok güzel bir parçaydi..
http://www.youtube.com/watch?v=qKe4zSbeO1A
s.alice
Ci Sara ve felicita unutulmaz parçalardi.Çok tesekkürler, sayenizde yeniden aradim ve dinledim... 

Always
Aslinda sadece Al Bano Italyan'dir, Romina Power Los Ageles dogumlu bir Amerikali'dir. Benim bildigim kadariyla 3 kizlari ve 1 ogullari vardi. 1970 dogumlu en büyük kizlari Ylenia Maria, 1994 senesinde New Orleans' ta kaybolmustur. Aslinda bununla ilgili de birçok söylenti var. Kaçti mi, kaçirildi mi, öldürüldü mü, yasiyor mu hala? Bazilari bir tarikat tarafindan kaçirildigini bile iddia etmistir. Ama tabi 24 yasindaki bir kizin Amerika gibi bir ülkede, üzerinden yillar geçmesine ragmen bulunamamasi çok acayip geliyor bana. Ben çok etklenmistim bu olaydan. Çiftin ayrilmalarinda da bu olayin hala çözümlenememis olmasinin büyük etkisi oldugu söylenir. Al Bano öldügüne, Romina Power ise hala hayatta olduguna inanmaktadir. Bildigim kadariyla Romina hala Italya' da yasiyor ve resim yapmaya baslamis. Kizinin anisina açtigi sergileri de var. Çok üzücü bir hikaye...
ulashima
bu gidisattaki bir konusmaya limon sikmak gibi olacak ama zamaninda bu sarki ile arkadas kizdirmisligimiz vardir küçükken. "anana babana soyuna sopuna feliçita" diye söylerdik, hedef kisi küplere biner, söyleyenleri kovalardi. ama aslinda bosuna kiziyormusuz. felicita mutluluk demek...ve maaile hepsine mutluluklar dilenmekte oldugu ortaya çikiyor.

bir de Sharazam adli sarkilarini severim kendilerinin
darko
Atmasyon bir sekilde sarkiya eslik etmeye çalisirdim.

hale
her kivircik saçli kiz çocugu gibi ben de hep dümdüz lepiska (ya da pirasa biggrin.gif ) kibin saçlarim olmasini isteyen ben, Romina'nin saçlarina bayilirdim.. Hem uzun hem de dümdüzdü.. Benimkilerse hem kivircik, hem de kisa
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.