Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 824

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/sources/ipsclass.php on line 827

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/anilarim/domains/anilarim.net/public_html/nostalji/forum/lofiversion/index.php on line 598
Anılarım.Net > Mini Mekanik Figür ve Setleri Alınır
Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Mini Mekanik Figür ve Setleri Alınır
Anılarım.Net > FORUMA GİRİŞ > Maziden Kalan Pazar
alpino
Pilsan tarafindan cikarilan Mini Mekanikler araniyor.Hala elinde bunlari kutulu olarak tutan cilginlar var ise veya eksiksiz (yada eksiksize yakin) takimlari olanlar ozelden bana mesaj atsinlar beni dunyanin en manyak mutlu insani yapsinlar.....
TURBO
bende var biseyler ama kutusuz?
alpino
QUOTE(TURBO)
bende var biseyler ama kutusuz?

Anlasiriz seninle anlasiriiiiiiz
GaLaCTiCa
Arkadaslar alinan-satilan mallarin resimleri çekip siteye koyabilirler mi?
alpino
QUOTE(Galactica)
Arkadaslar alinan-satilan mallarin resimleri çekip siteye koyabilirler mi?

Kutusuz olanlar bizde mini mekanik adinda cikanlar digeri ise orjinal seri.Hatirlatmaya yardimci olur sanirim.Elinde kutulu veya kutusuz olanlar var ise mutlaka ozelden mesajlarini bekliyorum.
MANTA RAY
TEBRIKLER alpino

sattigim yaris setinin kime gittigini merak ediyordum anilarim.net e bu gün üye oldum

yaris setine çok iyi bak ilkokul 2 ya da 3 sinifta alinmisti en az 22 yil oldu o seti babam almisti ama koleksiyonumun yönünü degistirdigimden sattim bunu tek eksigi görüldügü üzere yakit varil muslugu parçasi çok güzel günlerim geçti onlarla lütfen çoluk çocugun elinde paralatma onlari setin içinde alet çantasinin 2. ingiliz anahtari isçilere ait yanliz diger setide sen aliyorsan haberin olsun orjinal playmobil tema fotolarini da alana gönderecegim eger sen isen görürsün zaten ...

ve not onlara nekadar deger verdigimi paketleme tarzimdan anlamissindir
degerini bilecek olan birinin aldigina sevindim
sevgi-saygi
mankurt
mekanik adam çilginligina yetismis sansli çocuklardandim. hem kizilderilisetim hem de kuzey kalesi vardi bende. (kizilderilileri babam, kuzey kalesini de dayim almisti.) saatlerce vitrinin önünde izledigimi bilirim kuzey kalesini. biz büyüdük, mekanik adamlarim saga sola dagildi, kayboldu. internette merakla mekanik adam satan bir yer ararken aslinda bizim mekanik adamlarin orijinalinin alman imali olan playmobiller oldugunu gördüm. kesinlikle bizim pilsaninkinden daha kaliteli ve detaya sahipler. yurt disi bir alim satim sitesinde binlerce ilan var. hemen oradan kendime büyük bir set aldim. simdi çocuguma sakliyorum o seti. pokemonlarla pc oyunlariyla büyümesi istemiyorum onun.. eger mekanik adam yani playmobil almak isteyen arkadaslar varsa linki asagiya yapistiriyorum. arama yerine "playmobil western" yazarsaniz ya da "playmobil indianer" ilandaki bütün vahsi bati mekaniklerini görürsünüz.

http://search.ebay.de/search/search.dll?fr...n&category0=

http://search.ebay.de/search/search.dll?so...search&fgtp=
alpino
QUOTE(MANTA RAY)
TEBRIKLER alpino

sattigim yaris setinin kime gittigini merak ediyordum anilarim.net e bu gün üye oldum

yaris setine çok iyi bak ilkokul 2 ya da 3 sinifta alinmisti en az 22 yil oldu o seti babam almisti ama koleksiyonumun yönünü degistirdigimden sattim bunu tek eksigi görüldügü üzere yakit varil muslugu parçasi çok güzel günlerim geçti onlarla lütfen çoluk çocugun elinde paralatma onlari setin içinde alet çantasinin 2. ingiliz anahtari isçilere ait yanliz diger setide sen aliyorsan haberin olsun orjinal playmobil tema fotolarini da alana gönderecegim eger sen isen görürsün zaten ...

ve not onlara nekadar deger verdigimi paketleme tarzimdan anlamissindir

degerini bilecek olan birinin aldigina sevindim

sevgi-saygi

Asil ben size tesekkur ederim MANTA RAY,
aslinda mini mekanik basliginda da yazdigim gibi tum koleksiyonumu kuzenlerime hediye etmistim.Simdilerde yeniden bu seriyi toplamaya calisiyorum ve ilk adimi sizin satisinizla gerceklestirmis oldum.Ama isin zor kismi bu sanirim cunku herkesin elinde sizdeki kadar figur & seri yoktur.Yine de sansimi denemeye devam edecegim.Bir kez daha tesekkurlerVe aramiza hosgeldiniz diyorum ayrica

QUOTE(mankurt)

internette merakla mekanik adam
satan bir yer ararken aslinda bizim mekanik adamlarin orijinalinin
alman imali olan playmobiller oldugunu gördüm. kesinlikle bizim
pilsaninkinden daha kaliteli ve detaya sahipler. yurt disi bir alim
satim sitesinde binlerce ilan var. hemen oradan kendime büyük bir set
aldim. simdi çocuguma sakliyorum o seti. pokemonlarla pc oyunlariyla
büyümesi istemiyorum onun..  eger mekanik adam yani playmobil almak
isteyen arkadaslar varsa linki asagiya yapistiriyorum. arama yerine
"playmobil western" yazarsaniz ya da "playmobil indianer" ilandaki
bütün vahsi bati mekaniklerini görürsünüz.

Sevgili mankurt,
bende aynen sizin gibi ebay'den gecenlerde bir western lotu satin aldim ve kargonun elime gecmesini bekliyorum.Evet orjinalleri her ne kadar mukemmel detaya sahip  olsada bizim mini mekaniklerinde kendine has bir havasi vardi.Bu acidan bizde uretilen serilerin de ayri bir onemi oluyor bu koleksiyon aginda.Umarim Playmobil'de hedefledigim Western temasini tamamlar ayrica bizde uretilen mini mekaniklerinde daha fazlasina ulasabilirim.Ve bu seriyi benim gibi arayan koleksiyonerlerede kolay gelsin diyorum.
Guest_MANTA RAY_*
alpino yanılmıyorsam diğer seti de siz aldınız karışık lot olanı

benim topladığım esas set ise mavi askerler ve kovboylar

figürlerin tamamı playmobil tarzında olanlardan kuzey kalesi 2005 üretilen versiyonu aldım hatta kuzenleriniz hakkında geyik meselesi olan o seti de gg de benim ark sattı her neyse
35 civarı mavi asker
40 civarı kovboy
bir eski ev
citler ve icinde sığırlar
30 civarı at
1 posta
1 yük arabası
1 top arabası 4 top biriktirebildim elimdeki bu parçaların bir kısmı benim küçüklüğümden kalan bir kısmı sağdan soldan topladıklarım bir gün hepsini kurup fotoğraflarsam buraya koyacağım resmini
alpino
QUOTE(Guest_MANTA RAY_* @ Feb 6 2008, 02:49 PM) *
alpino yanılmıyorsam diğer seti de siz aldınız karışık lot olanı

benim topladığım esas set ise mavi askerler ve kovboylar

figürlerin tamamı playmobil tarzında olanlardan kuzey kalesi 2005 üretilen versiyonu aldım hatta kuzenleriniz hakkında geyik meselesi olan o seti de gg de benim ark sattı her neyse
35 civarı mavi asker
40 civarı kovboy
bir eski ev
citler ve icinde sığırlar
30 civarı at
1 posta
1 yük arabası
1 top arabası 4 top biriktirebildim elimdeki bu parçaların bir kısmı benim küçüklüğümden kalan bir kısmı sağdan soldan topladıklarım bir gün hepsini kurup fotoğraflarsam buraya koyacağım resmini

Resimleri heyecanla bekliyorum MANTA RAY wink.gif ..Bu sirada sattiginiz diger seriyi ben satin almadim,alan arkadasi tebrik ederim buradan.Ama elinizdeki su western temali seriye ise her zaman talip olacak siddette potansiyelim mevcut olabilir biggrin.gif Tabii ki satmak isterseniz smile.gif
arcaki
QUOTE(alpino @ 07.06.2007, 02:56:56) *
Pilsan tarafindan cikarilan Mini Mekanikler araniyor.Hala elinde bunlari kutulu olarak tutan cilginlar var ise veya eksiksiz (yada eksiksize yakin) takimlari olanlar ozelden bana mesaj atsinlar beni dunyanin en manyak mutlu insani yapsinlar.....

merhaba arkadaşlar ben de istemediğiniz kadar var.linki burada bu sayfa açılınca satıcının diğer ürünlerine bak a tıklarsan mini mekaniklerin hepsi açılır.hepsi yeni kutusuyla kullanılmamış
http://urun.gittigidiyor.com/MINI-MEKANIK-...W0QQidZZ8166384
mankurt06
Kardes paylasimin icin sagol ama bunlar bizim aradigimiz orijinal mekanikler degiller, cocukken de almazdim ben bunlari, cirkin gelirlerdi hep biggrin.gif

Bende Kuzey Kalesi, toplam 60 mekanik adam figuru ( Kovboy, kizilderili, asker, serif ) ve bir suru de aksesuar var. Zaman buldukca geri kalan eksikleri de www.ebay.de 'den tedarik edecegim. Kilisesinden barina, nalbantindan postanesine, ciftliginden silah dukkanina kadar bir kovboy kasabasinda olmasi gereken hersey ( Turkiye'de satisa sunulmayanlar da ) burada mevcut. Bir koleksiyon yapmak isteyenler Turkiye'den bunu gerceklestiremezler. Capsiz bir sey olur koleksiyon. Ben bir kovboy kasabasi yapmak isteyen arkadaslara ebay.de'yi oneririm. Dikkat edin, ebay'in Almanya sitesini soyledim. Zira Playmobiller ( nam-i diger mekanikler ) oz be oz Alman mali smile.gif . Diger ebay sitelerinde Alman ebay'inde ki kadar kapsamli Playmobil satisi bulamazsiniz. Almanya'dan kargo biraz uzun surede geliyor ama isi bilen bir arkadasiniz varsa bunu da hizlandirmak mumkun. Bankada yurtdisi hesabiniz olmali, gerisini kolayca halledebilirsiniz. Hee bir de Almanca sozlugu ya da Almanca bilen bir arkadas siddetle tavsiye edilir biggrin.gif
aeedis
herkese slm
mini mekaniklere olan ilginizi takdirle karşııyorum.yazılarınızı oluduktan sonra eski kolileri karıştırıdım.ilginizi çekebilecek birkaç şey buldum.
resimlerini biraz düzenledikden sonra göndereceğim ama kısaca bir liste yaptım size
40 atlı eksiksiz süvari birliği
3 top arabası ve çalışır top askerleriyle birlikte
1 posta arabası 4 atlı
2 kovboy konvoy arabası
1 astronot ve uzay gemisi
10 kadar kızılderili figürü kanoları ve çadırlarıyla
10 adet çalışır durumda top
kuzey kalesi kulesi hasarlı bağlantı kancalarında eksikler var
1 şerif ofisi hapishanesi mevcut eksiksiz
1 kovboy evi eksiksiz
3-4 adet trafik lambası
6 adet eksiksiz polis motorsikleti
doktor polis kovboy itfaiye tamirci figürleri 20-30 kadar
fazladan silah bardak sürah ve diğer aksesuarlar

hepsi mini mekanik olup tamamı sert plastik olan eski seriye aittir.
takas yaparak koleksiyonlarımızı geliştirebiliceğimize inanıyorum.
Mrbom
QUOTE(aeedis @ 01.05.2008, 12:47:00) *
herkese slm
mini mekaniklere olan ilginizi takdirle karşııyorum.yazılarınızı oluduktan sonra eski kolileri karıştırıdım.ilginizi çekebilecek birkaç şey buldum.
resimlerini biraz düzenledikden sonra göndereceğim ama kısaca bir liste yaptım size
40 atlı eksiksiz süvari birliği
3 top arabası ve çalışır top askerleriyle birlikte
1 posta arabası 4 atlı
2 kovboy konvoy arabası
1 astronot ve uzay gemisi
10 kadar kızılderili figürü kanoları ve çadırlarıyla
10 adet çalışır durumda top
kuzey kalesi kulesi hasarlı bağlantı kancalarında eksikler var
1 şerif ofisi hapishanesi mevcut eksiksiz
1 kovboy evi eksiksiz
3-4 adet trafik lambası
6 adet eksiksiz polis motorsikleti
doktor polis kovboy itfaiye tamirci figürleri 20-30 kadar
fazladan silah bardak sürah ve diğer aksesuarlar

hepsi mini mekanik olup tamamı sert plastik olan eski seriye aittir.
takas yaparak koleksiyonlarımızı geliştirebiliceğimize inanıyorum.

Çok iyi smile.gif ...Resimleri merakla bekliyoruz
aeedis
aeedis
arkadaşlar kusura bakmayın ilk defa upload yapıyorum
şu şekilde toparladım

sadece mavi asker western grubu var burda 10 adet top 30 süvari 4 rütbeli asker 2 tane konvoy arabası çok net çekimler değil
şu an şovalyeleri toparlıyorumonlarıda geçeceğim

emrahuytun
Muhteşem bir seri aeedis, tebrik ederim.
aeedis
fotoların devamı
şovalye

posta arabası

kasaba

india

şerif

polis

itfaiye hastane yarış

uzay

elimde pek çok atıl aksesuar ve eksiklerim var.ilgilenen arkadaşlarla iletişime geçelim lütfen
alpino
Mukemmel bir koleksiyon aeedis, cok merak ettim o kolilerde daha neler var diye, mazur gorun rolleyes.gif Bir baska tebrik ise her bir parca kusursuz korunmus, sanki hic oynanmamis gibi. Ozellikle sovalye ve tabiiki kuzey kalesi ve diger western temali olanlar harika.
aeedis
QUOTE(alpino @ 01.05.2008, 21:03:02) *
Mukemmel bir koleksiyon aeedis, cok merak ettim o kolilerde daha neler var diye, mazur gorun rolleyes.gif Bir baska tebrik ise her bir parca kusursuz korunmus, sanki hic oynanmamis gibi. Ozellikle sovalye ve tabiiki kuzey kalesi ve diger western temali olanlar harika.

kuzey kalesinde eksik parçam yok aslında ama harap durumdalar kapı surgüsü ve yazılarda eksikler var toparlamaya çalışıyorum.

şovalye seti için kalkan zırh ve borazanlardan elimde oldukça fazla var elmden çıkartıcağım.toplar çinde geçerli bu. özellkle tüfek eksiği olan arkadaşlarada yardımcı olabilirim. elimde fazladan 10 kadar tekerlek var hat da posta arabası için küçük ön tekerlerde milleriyle birlikte. bol miktarda süvari borozanı, yemek takımı ve bardak mevcut elimde takas edilebir.zor bulunan bıçaklardan elimde 20 adet kadar mevcut.polis motorsikletlerimden 4 tanesini elden çıkartıcağım eksiksizlerdir.

ihtiyalarıma gelince kuzey kulesi kapı gurbunu tamammı kule ayaklarından 1 tane top bataryası için mermi harbi ve kova takımı 3 er adet

ve tabiki kızılderili aparatları.
alpino
QUOTE(aeedis @ 01.05.2008, 21:15:59) *
kuzey kalesinde eksik parçam yok aslında ama harap durumdalar kapı surgüsü ve yazılarda eksikler var toparlamaya çalışıyorum.
ihtiyalarıma gelince kuzey kulesi kapı gurbunu tamammı kule ayaklarından 1 tane top bataryası için mermi harbi ve kova takımı 3 er adet ve tabiki kızılderili aparatları.

Eger resimdekiler harap durumda ise harap durumda olmayanlar nasil oluyor merak ettim acikcasi smile.gif Ben mini mekanik koleksiyonunda rotami orjinalleri olan Playmobillere yonlendirdigim icin eksikleriniz konusunda yardimci olamayacagim ancak bir seyler bulursam mutlaka size bildiririm.

Birde aklima birsey geldi, hep merak etmisimdir. Ben zamaninda kovboy setlerinden epey sayida almistim. Bu setlerin iki tanesinden standart sadece basi oynayan ( resimlediginiz ) atlarin haricinde bana on ayaklardan bir tanesi iceri kivrilmis basi, bacaklari ve kuyrugu oynayan 2 adet at cikmisti. Biri siyah ve biri kahverengi idi. Hep merak etmisimdir, orjinal Playmobil serisinde bile bu atlardan yoktu nasil oldu da Mini Mekaniklerde bu nadir bulunan atlardan vardi? Belki de yine bir Pilsan uretimi idi ancak Pilsan'in bile o donemlerde yapabilecegi oyuncaklarin epey ustunde bir dizayna sahipti bu atlar.
aeedis
e buy dan alım yapan arkadaşlara bir sorum olacak

teslimatlar ne şekilde yapılıyor. adrese kargo ile mi telim ediliyor. özellkle almayadan alınana ürünler için yaklaşık ne kadar kargo ücreti ödeniyor.

hem satınalmanın nasıl yapıldığı hemde süreç hakkında detaylı bilgi verebilirseniz çok sevinirim. ödeme için paypal kullanıyorum.onun dışındaki üm detayara ihtiyacım var smile.gif teşekkürler
alpino
Ben bu konuda deneyim yasadigim icin cevap vereyim ancak ebay den alim yapan baska arkadaslarda var ise onlarda yazar mutlaka buraya...

Ben ilk olarak 3 ay once 3lu Western arac lotu aldim. Urunleriu satin aldigim satici Arjantin'den ve sadece Playmobil uzerine calisiyor. Urunleri orjinal ve kutulari hic acilmamis. Bazilari Arjantin baskili ancak icerigi tamamen orjinal Alman urunu. Posta parasi son derece makul geldi bana. Son derece ozenle hazirlanmis oldukca buyuk bir kutuda hic darbe almadan elime ulasti. Ben Romanya'da yasiyorum. Arjantinden bana ulasmasi 29 gun surdu. Yanlis hatirlamiyorsam $25 civari posta parasi verdim. Ancak bu satici ebay.com'dan di.

Alman ebay'inde biraz daha ucuza satis yapan saticilar var. Kargo parasida daha hesapli olabilir ancak Alman ebay in de tum satislar euro uzerinden. Tavsiyem once cok saglam bir arastirma yapip en makul fiyatli ve kargo parasi en hesapli olan saticiya teklif vermek. Ayrica su da var, saticinin profilini cok iyi incelemeli, yaptigi islemler sonucunda aldigi yuksek puan onun durust bir satici oldugunu gosterecektir. Eger Almanya'dan alirsaniz sanirim tahmini kargonun elinize gecme suresi maksimum 15 gun olur.
Kutulu urunlerin yanisira acikta satilan urunleride incelemenizi tavsiye ederim. Ozellikle belli bir tema uzerine giderken silah, arac, figur vs. gibi pek cok takviye yapilabilir bu acik ve lot diye tabir edilen toplu urun satislarinda.

Teklif verirken benim kullandigim taktigi size yazayim. Oncelikle satin almaya karar verdigim urunu watch secenegi ile listeme ekliyorum. Daha sonra ayni urunu yine arastirmaya devam ediyorum en azindan izlemeye aldigimi kazanamazsam alternatifi olsun diye. Izlemeye aldiginiz urune hemen teklif vermeyin. Son gunu hatta son dakikasina dek bekleyin. Eger once davranirsaniz urun satis sonuna dek daha yuksek fiyata ulasabilir ( mesela ben gecenlerde bir urunu sadece $2'a kazandim biggrin.gif sonuna dek bekledim teklif veren 1 kisi vardi, son 10 sn'de yuksek teklif yazip rakibimi gectim ve urun benim oldu cool.gif ). Bu yuzden son ana dek bekleyin. Ayrica baktiniz urun sizin ayirdiginiz butcenin disina cikti, hic uzulmeyin vazgecin ondan cunku sunu unutmayin ebay okyanus gibidir. Aradiginiz urunun aynisindan daha pek cok kez bulacaksinizdir. O anin heyecanina kapilip kacirmamaliyim demeye hic gerek yok ( tecrube konusuyor, ilk seferlerde dilim yandi biraz da wink.gif ).

Bunlar simdilik aklima gelenler, eger akliniza baska bir sey takilirsa sorularinizi beklerim.

Konuya ozel mesaj ile yanit vermedim, belki ebay'den alisveris yapip aklinda soru isareti olan arkadaslarimiz olabilir, fikir vermesi acisindan burada yazdiklarimiz diger alisveris yapan arkadaslarimiza da yardimci olabilir.
aeedis
QUOTE(alpino @ 03.05.2008, 17:37:54) *
Ben bu konuda deneyim yasadigim icin cevap vereyim ancak ebay den alim yapan baska arkadaslarda var ise onlarda yazar mutlaka buraya...

Ben ilk olarak 3 ay once 3lu Western arac lotu aldim. Urunleriu satin aldigim satici Arjantin'den ve sadece Playmobil uzerine calisiyor. Urunleri orjinal ve kutulari hic acilmamis. Bazilari Arjantin baskili ancak icerigi tamamen orjinal Alman urunu. Posta parasi son derece makul geldi bana. Son derece ozenle hazirlanmis oldukca buyuk bir kutuda hic darbe almadan elime ulasti. Ben Romanya'da yasiyorum. Arjantinden bana ulasmasi 29 gun surdu. Yanlis hatirlamiyorsam $25 civari posta parasi verdim. Ancak bu satici ebay.com'dan di.

Alman ebay'inde biraz daha ucuza satis yapan saticilar var. Kargo parasida daha hesapli olabilir ancak Alman ebay in de tum satislar euro uzerinden. Tavsiyem once cok saglam bir arastirma yapip en makul fiyatli ve kargo parasi en hesapli olan saticiya teklif vermek. Ayrica su da var, saticinin profilini cok iyi incelemeli, yaptigi islemler sonucunda aldigi yuksek puan onun durust bir satici oldugunu gosterecektir. Eger Almanya'dan alirsaniz sanirim tahmini kargonun elinize gecme suresi maksimum 15 gun olur.
Kutulu urunlerin yanisira acikta satilan urunleride incelemenizi tavsiye ederim. Ozellikle belli bir tema uzerine giderken silah, arac, figur vs. gibi pek cok takviye yapilabilir bu acik ve lot diye tabir edilen toplu urun satislarinda.

Teklif verirken benim kullandigim taktigi size yazayim. Oncelikle satin almaya karar verdigim urunu watch secenegi ile listeme ekliyorum. Daha sonra ayni urunu yine arastirmaya devam ediyorum en azindan izlemeye aldigimi kazanamazsam alternatifi olsun diye. Izlemeye aldiginiz urune hemen teklif vermeyin. Son gunu hatta son dakikasina dek bekleyin. Eger once davranirsaniz urun satis sonuna dek daha yuksek fiyata ulasabilir ( mesela ben gecenlerde bir urunu sadece $2'a kazandim biggrin.gif sonuna dek bekledim teklif veren 1 kisi vardi, son 10 sn'de yuksek teklif yazip rakibimi gectim ve urun benim oldu cool.gif ). Bu yuzden son ana dek bekleyin. Ayrica baktiniz urun sizin ayirdiginiz butcenin disina cikti, hic uzulmeyin vazgecin ondan cunku sunu unutmayin ebay okyanus gibidir. Aradiginiz urunun aynisindan daha pek cok kez bulacaksinizdir. O anin heyecanina kapilip kacirmamaliyim demeye hic gerek yok ( tecrube konusuyor, ilk seferlerde dilim yandi biraz da wink.gif ).

Bunlar simdilik aklima gelenler, eger akliniza baska bir sey takilirsa sorularinizi beklerim.

Konuya ozel mesaj ile yanit vermedim, belki ebay'den alisveris yapip aklinda soru isareti olan arkadaslarimiz olabilir, fikir vermesi acisindan burada yazdiklarimiz diger alisveris yapan arkadaslarimiza da yardimci olabilir.

teşekkürler alpino çok açıklayıcı olmuş. takip metodu çok akıllıca kllanıcağıma emin olabilirsin
aeedis
mazide kalan mini mekaniklerin yağmurlu bir pazar sıkkınlığında biraz fırça ve boya yardımıyla nelere dönüşbiliceğini sizinle paylaşmak istedim.

hiçbir zaman güneyli askerlerimiz olmadı sadece kızılderilerimiz vardı.biraz sabır biraz yaratıcılıkla ....

arcaki
rolleyes.gif süper olmuş

bu arada aeedis satmayı düşündüklerin varsa eğer talip olabilirim rolleyes.gif
aeedis
evet kuzey kalesinide kurdum sonunda farklı bir tasarım oldu:)

aeedis
elimden çıkartmayı planladığım figür ve araçlarda bunlar 3 gün içide gitti gidyora koyacağım. tabiki öncelik sizin arkadaşlar ilgilendiğiniz ürünler varsa yazışalım

çiftlik arabası

kowboy arabası

toparabası
Miralay
Minimekaniklerin daha kalitelisi playmobiller , bende ebayden alışlar yapıyorum gittigidiyorda da Playmobil satışları yapanlar var.Western eksiklerimi oradan tamamladım bende.Elimdeki fazlaları da orada satıyorum.İlginenlere duyurulur.
Manta ray yeni fotolarını bekliyoruz.Selamlar

QUOTE(alpino @ 06.02.2008, 21:53:34) *
Resimleri heyecanla bekliyorum MANTA RAY wink.gif ..Bu sirada sattiginiz diger seriyi ben satin almadim,alan arkadasi tebrik ederim buradan.Ama elinizdeki su western temali seriye ise her zaman talip olacak siddette potansiyelim mevcut olabilir biggrin.gif Tabii ki satmak isterseniz smile.gif
Perpetual
alpino ilk mesajlarda almış olduğun yarış setinin fotolarını koyabilir misin veya bana özelden mesaj atabilir misin bu resimleri ? acaba ralli arabası seti mi ? sarı renkte mi ? lütfen biggrin.gif
alpino
QUOTE(Perpetual @ 04.09.2009, 06:47:16) *
alpino ilk mesajlarda almış olduğun yarış setinin fotolarını koyabilir misin veya bana özelden mesaj atabilir misin bu resimleri ? acaba ralli arabası seti mi ? sarı renkte mi ? lütfen biggrin.gif

Evet sari renkliside var digeri de kirmizi idi su an yanlis hatirlamiyorsam. Yarin resimi buraya eklemeye calisicam smile.gif
milliyetçocuk
Siteye resim eklemeye çalışıyorum ama bir türlü başarılı olamadım. Mesaj kutusunun üstündeki resim ekleye tıklayınca web sayfası link vermemi istiyor. Sitenin üstündeki resim tıklaya basınca da üzgünüz falan diye yazı çıkıyor.

Dün iki saat koleksiyonumun fotoğraflarını çekmekle uğraştım ama gelin görün ki paylaşamıyorum.
alpino
QUOTE(milliyetçocuk @ 04.09.2009, 12:53:57) *
Siteye resim eklemeye çalışıyorum ama bir türlü başarılı olamadım. Mesaj kutusunun üstündeki resim ekleye tıklayınca web sayfası link vermemi istiyor. Sitenin üstündeki resim tıklaya basınca da üzgünüz falan diye yazı çıkıyor.

Dün iki saat koleksiyonumun fotoğraflarını çekmekle uğraştım ama gelin görün ki paylaşamıyorum.

Asagidaki linke tiklarsaniz size cok yardimci olacak bir klavuz ile karsilasacaksiniz. Takildiginiz noktalar olursa sormaktan cekinmeyin lutfen.

http://nostalji.anilarim.net/forum//index....;f=53&id=14
milliyetçocuk
Teşekkürler. İlk icraat olarak, internette bulduğum playbig resimlerini aynı adlı konun altına ekledim. Sonra da kendi playmobil koleksiyonumu ekleyeceğim.
Perpetual
alpino dört gözle bekliyorum, ne kadar gerekiyorsa bekleyeceğim, merak etme biggrin.gif
alpino
GG'den yillar sonra aldigim yeniden sahibi oldugum Yaris Setinden bir kac resim...

ceteris
aaaah aaah, ben çok geç kalmışım
insanlar 2007 de uyanmış
ne alınacak ne satılacak mal kalmış sanırım sad.gif
ben de şiddetle pilsan üretimi kovboy ve kızılderili seti arıyorum. ya da en azından parçalarından ne bulabilirsem
hala satan var mıdır acaba? ya da temin edebileceğim yer?
Perpetual
gitti gidiyor adlı sitede playmobil veya mini mekanik diye aratırsan karşına birçok seçenek çıkıyor.uygun olanı alabilirsin ya da satan adamlara özel mesaj atıp istediğin igibi bir tane ayralamalarını (mümkünse ) isteyebilirsin.
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.