Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Holmes ve Yo-Yo
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Dizi Filmler
Mrbom

Biri robot olan 2 polisin maceralarini anlatan diziydi....
alibaba
yemek molasinda diger polisler yemek siparisi verince robot da makine yagi istemisti garsondan.bir de robot olan polis kitabin sayfalarini eliyle bastan sona hizlica çevirince tamamini okuyabiliyordu. keske bütün kitaplari böyle çabucak okuyabilsem demistim.
Dizinin açılış bölümü

bir bölüm
F
80 gibi oynamıştı. Zaten Amerika 'da da 15 bölüm kadar yapılmış.
karakedi
QUOTE(kurukafa @ Sep 19 2007, 01:18 AM) *
yemek molasinda diger polisler yemek siparisi verince robot da makine yagi istemisti garsondan.bir de robot olan polis kitabin sayfalarini eliyle bastan sona hizlica çevirince tamamini okuyabiliyordu. keske bütün kitaplari böyle çabucak okuyabilsem demistim.

O kitabı hızlı okuma bölümünü hatırlıyorum ve bütün kitapları öyle hızlıca okumayı ben de istemiştim smile.gif

Birde başlangıç jeneriğini hatırlıyorum, bu iki ortak koşarak tuvalete girmeye çalışıyorlar ama ikisi birden dalınca kapıya sıkışyorlardı.. Robot olan niye acele ediyorsa artık laugh.gif
lifelines
Bu dizi 1980 yılında yayınlanmış.Aşağıdaki karikatür 30 Eylül 1980 tarihli Fırt Dergisi'nden.Yine Fırt'ın yaz aylarındaki bir sayısında dizinin çok güzel bir karikatürü daha var fakat buraya eklenemeyecek kadar müstehcen.
Yoyo rolündeki oyuncu ise McMillan ve Karısı dizisinin meşhur Komiser Enright'ı.
aspirin
Seslendirme konusunda neler hatırlıyoruz?
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.