Yardım - Arama - Üyeler - Takvim
Tam Forum Görünümü: Thor
Anılarım.Net > NOSTALJİ VE MAZİ > Çizgi Romanlar
karakedi
Thor'un iki üç kitabini okuyabildim, bu yüzden aklimda çok birsey kalmadi, aklimda kalanlar da net degil hani. Vikinglerin Tanrisi Odin'in oglu oldugunu ve sihirli bir Çekiç'i oldugunu hatirliyorum.
linea
Ben de çook çoook çoook yakisikli çizildigini hatirliyorum, zaten baska bir sey hatirlasam sasardiniz degil mi ( açilmiyor  ifadelerin oldu yer, burada günes gözlüklü, çapkin bakisli bir sari kafanin oldugunu hayal edin )

Geçtigimiz yil digiturk çocuk kanallarindan birinde çizgi filmini izlemek de mümkündü, hala var mi bilmem.
çokseybilenkiz
QUOTE(linea @ 30.10.2007, 10:40:32) *
Ben de çook çoook çoook yakisikli çizildigini hatirliyorum, zaten baska bir sey hatirlasam sasardiniz degil mi ( açilmiyor ifadelerin oldu yer, burada günes gözlüklü, çapkin bakisli bir sari kafanin oldugunu hayal edin )

laugh.gif bütün karekterler çok yakışıklı ve güzel çizilmişti.bir tek kötülük kumkuması loki dışında.bizde 1986-87 gibi yayınlandı afa yayınları arasında yanılmıyorsam.kadın karekterleride esaslıdır.örneğin'' leydi karnilla'' bu tanrıça thor'un en yakın arkadaşı ''balder''e aşıktı. ama bu ''balder''(oda çok yakışıklıdır laugh.gif )thor'un peşinden belaya koşmaktan kıza yüzvermez.''tana line''ise tanrıça falan değildir ama ekiptendir.aslında bir koloniçidir.bizimkilerin başına bir macerada dert açar sonrada onlarla kalır.sonra'' hildegarde'' vardır boyu çok uzundur ve çok iyi dövüşür.''leydi sif'''in koruyucusudur.''sif''te thor'un sevgilisidir.çıtıpıtı bir esmer.ama en esaslı kadın karekter tabiki yaptığı işe uygun olarak''hila''dır.ölüm tanrıçası yani.uzun boylu alımlı herkesin korktugu bir kadın.
thor'un birde dünyada kullandığı kimliği vardır oda doktor blake adını taşır.elinde sihirli çekiç değilde bir baston bulunur.
dünyadaki iyi dostlarından biride bu ay sinemalarda filmini izleyeceğimiz tony stark(demir adamdır)tır.
Mrbom
Sarışın bi arkadaştı ve elinde bastonla hiç karizmatik değildi... biggrin.gif
alpino
Odin + Asgard + Simsek + Mjolnir + Karizma = Thor wink.gif
superisi
Haftasonu ablamla sinemada filmini 3 boyutlu izledik. Thor'un karizması yerle bir olmuş. Çok sevdiğim bir aktör olan Kenneth Branagh yönetmiş filmi. Senaryo oldukça zayıftı. Ama salondaki yaşı küçük gençler çok eğlendiler filmi izlerken. Yine de Thor'u yıllar sonra görmek güzeldi. Bu sene de Natalie zirvede.. Her filmde o var smile.gif Natalie Portman her zamanki gibi çok zarif ve iyi bir oyunculuk çıkarmış.

Thor bir filmde daha ele alınmıştı. Bebek bakıcısı filminde idi sanırım. Küçük kız Thor hayranıydı ve bir sahnede elinde çekici olan sarışın bir adamı görüp onun Thor olduğunu düşünüyordu.

Thor'u severek okurdum ama elindeki çekice nedense bir türlü ısınamamıştım.
alpino
QUOTE(superisi @ 17.05.2011, 12:38:12) *
Thor bir filmde daha ele alınmıştı. Bebek bakıcısı filminde idi sanırım. Küçük kız Thor hayranıydı ve bir sahnede elinde çekici olan sarışın bir adamı görüp onun Thor olduğunu düşünüyordu.

wink.gif http://nostalji.anilarim.net/forum//index.php?showtopic=5590

1980
Geçenlerde vizyondaki sinema filmine gittim..Fena sayılmaz...Beğendim..
Asıl içeriğin sadece basit bir görünümüdür. Resimlendirilmiş tam halini görüntülemek için lütfen, buraya tıklayınız.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.